Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem erzem magam eleg ,,menonek...

Nem erzem magam eleg ,,menonek” a korombeliekkel szemben, tudnatok segiteni?:c

Figyelt kérdés
szoval az en problemam az, hogy most egy uj osztalyba kerultem es itt 20lany van, ebbol 10 lany a menobbek koze tartozik (gondolok itt azokra, akik mindennap mennek az arkadba mekizni, ha megfagynak, akkor is inkabb croptop-ban jonnek, mert figyelem hianyosak szegenyek) es van a masik 10 lany velem egyutt, akik nem igazan jarnak arkadba tizezrekkel mindennap stb. ess ebbe a retegbe tartozok en is. ugye pl. instan is sok lanyt latok akik igy sokkal menobbek meghat szerintem ertitek, hogy mit szeretnek elmondani. nekem az lenne a kerdesem, hogy szerintetek ne is akarjak megprobalni ehhez a menobb reteghez tartozni, vagy en is legyek olyan mint a tobbiek? igazabol ez engem eleg rosszul erint, hogy neha ugyerzem, eszre se vesznek stb. szoval ha barkinek van barmilyen tanacsa, hozzaszolasa ezzel kapcsolatban, azt megkoszonnem.

2021. szept. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard másokhoz viszonyítani magad. Sokkal kifizetődőbb, ha egyszerűen csak önmagad akarsz lenni. Az nem menő, hogy sok pénze van a szüleiknek, hanem csak szerencse, nekik ehhez semmi közük, nem tettek érte semmit.
2021. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haat igen, vegulis a szuleik penzevel nem sokat ernek, hisz ezert nem tettek semmit, de akkor is kicsiz rossz erzes kicsit kilogni a sorbol. mindenesetre koszonom valaszod 1-es.
2021. szept. 17. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne tartozz a "menőbb" lányok közé. Mint ahogy írtad, figyelemhiányosak. Te is látod hogy amit csinálnak és ahogy viselkednek az szánalmas.

Élj úgy ahogy neked kényelmes, ne játszd meg magad mert hosszútávon nagyon csúnyán vissza fog ütni.


Barátkozz a többi lánnyal, csináljatok közösen programokat. Fontos hogy jól érezd magad és ezt csak úgy tudod elérni ha önmagad adod. Sok sikert! :)

2021. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uu nagyon sokat segitettetek, koszonom szepen! igen, lehet tenyleg az a legjobb, ha onmagam adom, csak kicsit osszezavart ez az uj kozeg, uj kornyezet, hogy akkor most melyik “oldalhoz alljak”. koszonom a segitseget!
2021. szept. 17. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
És ki mondja meg kik a menők? Akiknek nagy a pofájuk? Nem a magad szemébe kéne először jónak lenni aztán a többi?
2021. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért akarsz menőkhöz tartozni? Csak azért mert szarul érzed magad a "kevésbé menők"-nél? Több figyelmet akarsz?

Csak tényleg kérdezd meg jobban éreznéd magad ha azokkal lógnál vagy csak azért változtatnál magadon mert késztetést érzel?


Én fiu vagyok, kevésbé populáris baráti körbe vagyok soha nem akartam átmenni populáris csoportba mert nem klikkelek velük. Sokkal másabb a humor, folyamat buliba mennek ami unalmas meg nincs semmi értelme, veszik uj ruhakat meg egyéb dolgokat szintén nem érdekel, folyamat próbálnak befűzni csajokat azzal is mit érnék el? egyszer csiki-csukiznék egy lánnyal aztán mit értem el?


Boldogabb lennél ha ott lennél vagy nem?

16f

2021. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező ne tartozzon a menők közé, inkább tartozzon a szerencsétlenek közé...

Aki ilyet akar, az nagyon rosdzindulatú ember lehet.


Kérdező, úgy élj, ahogy neked jobb.

2021. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!