Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdjem el a youtube...

Hogyan kezdjem el a youtube videókészítést? Milyen témát hozzak fel elsőnek az első videómban?

Figyelt kérdés
17/L

2021. szept. 21. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Erre mondják, hogy fordítva ülsz a lovon. Ne hari :)


Előbb legyen meg benned a motiváció, a terv, a mondanivaló, aztán jöhet a gyakorlati megvalósítás...


Mert ha nincs mondanivalód vagy nem valamilyen segítségnek szánod (pl egy réteg számára) a videókat, akkor az egyelőre magamutogatás kategória.


Természetesen az sem baj, ha csak szórakozol ezzel, csinálj videókat a napi történéseidről, életedről, s küldd el a távolabbi barátaidnak, akikkel ritkán találkozol, s akiket ez érdekel. Miért ne?

2021. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ami téged is érdekel és tudsz róla beszélni, mert a nyökögés és a hiteltelenség senkit nem érdekel, ill. a wikipédiát mi is el tudjuk olvasni. A sikeres vlogger titka, hogy a témának utánanéz, olvas, tájékozódik mielőtt kinyitja a lukat a fején és nem beszél ostobaságokat. Szóval ért ahhoz, amiről dumál. Pl fiúknál a felújítós csatornák. vagy a 1000. gamer, Pjutipáj, ami rém unalmas, de nézik, mert nagy a piaca és értik a dolgukat.


De ha ennyire semmi ötleted magadtól, akkor inkább hanyagold. Véletlenül se csináld meg a 600. sminkes-körmös csatornát... -_-

2021. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha azt se tudod mit akarsz akkor bele se kezdjel
2021. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Ma már minden fiatal youtuber, streamer akar lenni... Vagy legalábbis olyan munkahelyet akar, ami nem megerőltető picit sem: műkörmös, fotós, Excel-táblázat kezelő otthonról.

Itt halljátok először, a társadalom 20 éven belül össze fog omlani. Nem lesznek pékek, mert nem tudnak állni az emberek 8 órán át, nem lesz orvos mert ahhoz sokat kell tanulni és fúj vér, nem fog senki a földeken dolgozni. Annyira pedig még egyszerűen nem állunk jól technológia ütemben, hogy ezeket mind automatizáljuk.

2021. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kuplungcsere otthon.
2021. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

4-es, 38 éves vagyok, nekem sem az volt a célom, hogy testileg megerőltető munkát végezzek. Szerintem senki nem akarja direkt szopatni magát. Komolyan, ki akar olyan munkát, ami szar is és még meg sem fizetik?

(De a kérdező tényleg szánalmas.)

2021. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, szerintem mutasd meg hogy kell meghengerfejezni a zsigulit...
2021. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek túrjam a földet vagy beleket, ha meg se fizetik rendesen? A postán is rínak, hogy nincs ember, de azért rendes fizetést nem akarnak adni a kézbesítőknek, akik minden nap hőségben-hóban-esőben úton vannak.

Le vannak szarva ezek a szolgamunkák, amíg valaki 6 óra számítógépes melóval 2-3x annyit keres.

2021. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha nekem van egy jó ötletem, azt én valósítom meg, nem pedig másnak passzolom le. ;-)
2021. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olyan szomoru nezni, de nem a te hibad teljesen.
2021. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!