Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a hosszú hónapok...

Milyen volt a hosszú hónapok utáni első szabadabb nap? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
El sem tudom milyen felemelő érzés volt egy pofa sört legurítani a legjobb barátaimmal Székesfehérvár belvárosában! Emberek a teraszokon, sütött a nap, ez valami elképesztően jó élmény volt, már-már idegen látvány. Még ha a hátsó gondolataimban ott is van, hogy még tart a járvány, de ez a hónapok óta tartó 0 társadalmi élet engem nagyon gallyra tett idegileg. De ma történt valami elképesztően jó dolog, végre!

2021. ápr. 24. 23:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Egy része jó volt, egy része pedig nem annyira. Délután mentem futni, és jó volt látni a vigyorgó arcokat a teraszokon, ahogy jóízűen eszegettek-iszogattak, és egy kis "szín" is volt az arcukon.

Kimentem este a Deák térre, és ami ott volt, az hihetetlen: Körülbelül ezernyi ember, egy kupacban, az utcán széttördelt sörösüvegek, mindenhova oda volt hányva, húgyozva, részegen üvöltöztek, az már inkább visszataszító volt.


A laza ünneplés és házibulizás rendben van, de az, amit ma a belvárosban láttam, teljesen jogosan fogalmazza meg bennem azt a kérdést, hogy minek a védettségi igazolvány a 20 fős étterembe, ha nyugodtan lehet 1500 embernek egy csoportban iszogatnia az utcán?

2021. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Mi krvára örültünk mert kiürült végre az erdő (azoktól, akik a plázákba és a sörteraszokra tartoznak:)
2021. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Tepfal ***** válasza:
92%
Semmilyen változást nem hozott az életembe, mivel eszembe sem jutott a vendéglátóhelyekre rohanni, csak azért, mert lehet.
2021. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Semmiben nem volt más, mint máskor. Eszem ágában nem volt ilyen helyre mennem, hiszen tudtam, hogy kb. mindenki megrohamozza őket. Majd később, amikor lenyugszanak az emberek.

(Covid ide vagy oda, nem szeretem a sok embert )

2021. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

Én most kezdek megijedni, eddig különösebben nem aggasztott a Covid, de amióta a gyerekekre is veszélyes lehet, egyre jobban jön ki rajtam a pánik. Van gyerekem, magamat nem féltem, de őt igen, szóval nem túl jó a hangulatom, főleg mert ma belázasodott. Mondjuk nála ez nem ritka sajnos, de alig egy hete kezdte az ovit...:( És mostantól persze minden betegségnél attól fogok félni, hogy nehogy koronavírus legyen.

Én amúgy sem élek nagy társasági életet, szóval nekem nem oszt, nem szoroz, hogy kiülhetek-e a teraszra vagy sem, úgyhogy a szabadságot nem nagyon érzem.

2021. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Az ég adta világon semmi nem történt, amiért különlegesnek minősíthetném ezt a napot, - éltem tovább az életemet, ahogyan eddig is. Nem minden ember olyan, hogy szeret értelmetlen okokat keresve bolyongani és helytelennek tartom, hogy valakit esetleg elítélnek, megbélyegeznek csak azért, mert nem rajong olyan jelenségekért, történésekért, amelyeket ő értelmetlennek tart.
2021. ápr. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
23%
Ez a szomorú h a normális életet nézzük különlegesnek ,pedig egy évvel ezelőtt ez volt az alap.
2021. ápr. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%

Én elhűlve néztem szét,hogy mennyire nem érdekli az embereket a járvány...


Mindenki rohant "teraszozni".

Mintha létfontosságú lett volna.


Na de majd jön sírás.

Sírásás.



Üdv,Székesfehérvárról.

2021. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
Én kirándulni mentem tegnap, hazafelé teraszos részen gyalogoltam egy szakaszon Budapest belvárosában, hát ott minden volt, csak biztonságos távolság nem az asztalok és emberek között. Egy külvárosi fagyizó előtt sorban álltak, ott megvolt a távolság, nem tömörültek.
2021. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
77%

"Kedves" #9-es!


Lupilú vagy Lidlipú vagy mi a búbánat!


Nem vagyok covid-rettegő.

Én csak átéltem a betegséget, s megélem azt, hogy egy rokonom most is kórházban van miatta.

Majd ha a te rokonod, apád-anyád , gyereked lesz beteg, te is másként fogod látni.

Biztos hogy nem fogod azt mondani, hogy ez semmi.


Bár, értelmi színvonaladra következtetek az irományodból.


Bulibáró.

2021. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!