Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy elhiggye hogy...

Mit tegyek hogy elhiggye hogy nem kamuzok neki, és komolyan veszem és nem érdekből beszélek vele?

Figyelt kérdés

#beszélgetés #kíváncsi vagyok rá
2021. szept. 27. 06:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert beszélgetek itt gyk-n valakivel aki nagyon szimpatikus nekem(nem szerelmileg) ő is lány, és azt hiszi hogy zsaru vagyok, mert hirtelen sokat kérdeztem tőle, mit írjak hogy elhigyje hogy nem vagyok zsaru?
2021. szept. 27. 06:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így direktben semmit. A folyamatos kapcsolatban maradás segíthet max. Mert akkor talán leesik, hogy nem konkrét információkért zaklatod célirányosan. De azért durván rámenősnek kellett lenni, hogy ezt gondolja valaki

mondjuk aki azt hiszi akkora valaki, hogy itt majd rendőrök chatelnek vele, azt jobb hagyni, mert valami tévképzete van szerintem

2021. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" aki azt hiszi akkora valaki, hogy itt majd rendőrök chatelnek, azt jobb hagyni," Mérget ne vegyél rá:)
2021. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg mit számítana, ha zsaru lennél? Csak az fél a rendőröktől, akinek oka van rá.
2021. szept. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk ne értelmi fogyatékosokkal ismerkedj és nem lesz gond.

Zsaru vagy mert kérdezel... ez igen b+.... 😂

2021. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ne erolkodj. Foleg egy ismeretlennek a neten.. de senkinek se. Mond el amit gondolsz meg szeretnel, esetleg egyszer probalj hatni ra aztan engedd el ha nemmegy.
2021. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!