Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fehér(magyar) lányok le...

Fehér(magyar) lányok le állnának egy roma fiúval? félek magyar lányokkal beszélni mert azt hiszem romaként offos viszont nem vagyok olyan mint a többi roma normális családdal rendelkezem és ha nem lenne barna a borszínem nem is lenne le vehető

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

A normálisabbja nem állna le.

A helyesírásod simán tükrözi az etnikai hovatartozásod, és valószínűleg a kommentekre adott válaszaid is majd. Követem a kérdésed.

2021. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én össze jönnék roma fiúval!
2021. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Romával igen.

Butával nem.

2021. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Párom félig roma. Külsején látszik, de amúgy nem mondtam volna meg róla, neten ismertem meg, társkeresőn, ő volt az egyetlen normális srác. Ő maga tagadja, hogy roma lenne, nem is akar olyan lenni, mint a rokonai, nekem meg egész addig nem is esett le, amíg meg nem ismertem anyukáját, meg anyja felől a rokonait.


Szerintem nem kell aggódnod, ugyanolyan ember vagy, mint bárki más.

2021. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
20% igen
2021. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Emlékszem egyetemen egy roma srác volt a legnépszerűbb, egy mém volt a srác, mindenki tudta a nevét, mindenki köszönt neki. Minden egyetemi buliban más nője volt és nem a pénze miatt. Volt egy nagyon jó humora, sármja stb. Ilyen latino beütése volt, még az előnyére is vált. Szóval ha igényes vagy a megjelenésedre, intelligens vagy és van munkád/tanulsz akkor szerintem majdnem azonos esélyekkel indulsz.
2021. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Pár hozzászólásból érződik a rasszizmus. Bunkó rasszisták.
2021. szept. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1 elnézést ha rosszul írtam valamit de ezt nem jelenti hogy az átlagnál hülyébb lennék szimplán nem figyeltem oda és nyugi mindegy milyen rossz komment érkezik nem fogok le süllyedni köcsög cigány módba hisz normális tisztelet tudó roma vagyok ezt tanították nekem a szüleim;)
2021. szept. 28. 06:16
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nyugodtan kezdj el ismerkedni olyan lányokkal amilyenekkel szeretnél. Magadat csapod be ha, csak azért nem nyitsz a magyar lányok felé mert úgy vagy vele, hogy úgy is elutasítanak. Simán megnyerhetsz valakit ha kedves, tisztelettudó, értelmes, vicces stb vagy, származástól függetlenül.


Én pl. sokáig úgy voltam vele, hogy cigánnyal biztos, hogy nem ,de mégis egy rettenetesen lenyűgözött és a szívem csücske lett:)).

18/l

2021. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!