Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyek, kiköltöznétek ide...

Hölgyek, kiköltöznétek ide egy jobb élet és társaság reményében?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 29. 00:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
44%
Nem,én Szaúd-Arábiába mennék ki mert ott elfogadóak az emberek.
2021. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%

Nem, meleg van.


De mi az istenért nem lehet csak simán kiírni, miért kell linkelgetni.

2021. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Hányok ezektől a tűző napos, pitsameleg helyektől és a szakmámnak is jobban kedvez Észak.
2021. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
Hova kéne kiköltözni? Hadd ne nyissam már meg.
2021. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%

4

Valami tengerpartos lófąsz. Pálmafák, tűző nap, Kaliforniai alapjelenségek.

2021. szept. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Amerikának egyik része se vonzott soha különösebben, pedig oda tudtam volna a legkönnyebben kiköltözni. Kaliforniában egyszer voltam, szép volt, de sose élnék ott. Tökéletesen megvagyok Amszterdamban.
2021. szept. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nem fogott meg a hangulata, szóval nem. Szívesebben élek itt.
2021. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Nem, ha fizetnének se költöznék az USA-ba.
2021. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Sokan azért nem költöznek ki az USA-ba, mert túl nagy falat nekik. Inkább azt mondják, hogy ezért nem, azért nem, de az igazság nem az. Nem könnyű ott letelepdni, ez tény. Messze van, bíbelődni kell a vízummal, hivatalos okmányokkal, keményen kell dolgozni, eleinte akár több munkahelyen is, aztán 7-8 év után talán lehet igényelni az állampolgárságot, ami olyan, mint egy vizsga. Szóval olyanoknak nem való, akik nem éreznek magukban erre erőt. Mert az egy dolog, hogy valaki kimegy Ausztriába, Németországba, Franciaországba, stb., azok itt vannak viszonylag közel, ráadásul EU-s országok. De! Aki egy 330 milliós, világnagyhatalmi országban nem tudja megtalálni a helyét, a számításait, főleg versenyképes szakmával, annak egyáltalán nem való külföld. USA-ra sokmindent lehet mondani, de azt nem, hogy nem élhető. Egy rendkívül jól élhető ország, megannyi kultúrával, a fizetések igen széles spektrumban mozognak, megannyi hely van, ahova tudsz menni, ha neked észak tetszik jobban, oda mész, ha nyugat, akkor oda. Nagyon sok lehetőség van kibontakozni, csak merjen az ember.
2021. szept. 29. 12:28
 10/41 anonim ***** válasza:
9 Még jó, hogy eldöntöd mások helyett, hogy miért nem akarnak valahová kiköltözni :D Szerintem 10+ év külföld és 3 különböző ország után el tudom dönteni, hogy én miért nem költöznék oda, és nem, nem azért, mert túl nagy falat vagy azért, mert nem mernék. De azért te biztosan jobban ismersz mindenkit, mint ők saját magukat :D
2021. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!