Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagrammon egy idegen ember...

Instagrammon egy idegen ember akivel csak néha beszéltem, és nem akartam most vele hívasozni azt mondta, hogyha nem láthatja az arcomat, hiába tiltom le lefotózza a képernyőfotóval a beszélgetésünket és fel teszi a netre?

Figyelt kérdés
De ha letiltottam, és facen nem vagyunk ismik mivel idegen akkor nem tud bajt csinálni úgye? Vagy csak fenyegetőzhetett? 17/L

2021. okt. 7. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek.
2021. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ugye attól függ, mi áll abban a beszélgetésben...
2021. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te letiltod az max. annyit jelent, hogy TE ne fogod látni. Ettől függetlenül kiteheti nyilvánosan a beszélgetéseteket, amivel bizony okozhat bajt. Nem mellesleg törvénytelen, amit csinál, szólj a szüleidnek és jelentéstek fel főleg ha zaklat. Te is mentsd azt, amiben fenyeget.
2021. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

17 évesen lehetne több eszed, már ne is haragudj.

Ha letiltod, neked nem tud üzenni, de olyan lejárató oldalakon teszi közzé a csevegésetek, ahol csak akarja. Ahol a többi perverz barom tobább tudja osztani meg ki tudja mire használni. Legális vagy sem... Egy feljelentés, vagy ha netán lesittelik sem teszi semmissé a dolgot, főleg, hogy önként írtad, küldted, amit.

Ezért van az, hogy okos lányok nem írnak semmi olyat idegen embereknek, amit nem szeretnének esetleg viszontlátni máshol. Főleg nem küldenek neccesebb fotókat, a tartózkodási helyükre, vagyoni helyzetükre vonatkozó infókat, mert ezekkel bizony vissza lehet élni.

Persze ha okos lány vagy és arról írtál, hogy ma ittál egy kávét a starbucksban a barátnőiddel, a matek meg uncsi volt és nem érted az integrálszámítást, ezért parázol a tz előtt, szóval nem érsz rá, mert tanulni kell... Hát ossza meg nyugodtan.

Ha neccesebb a téma, ideje beavatni a szüleid. Persze nem fognak örülni, hogyha r_banckodtál, de a törvényes képviselőid szükségesek a jogi lépések megtételéhez.

2021. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Manapság nem engedi azaz tiltja a facebook a névvel kitett magánbeszélgetések közzétételét tehat csak neki lehet baja belőle. A nevet és arcot kisatírozva teheti csak ki. Egyik csoport sem engedi ki az ilyet, ha meg akarja osztani, mert még a csoportot is törölhetik emiatt. Admin vagyok, tudom.

Magához tuti nem teszi ki, szerintem nem vállalna fel, hogy pedo/perverz.

2021. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!