Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért tudok...

Szerintetek miért tudok messengeren és videohívásba jól feloldódni, és nyíltan, mindenről beszélgetni a másikkal, élőben meg szorongok, mikor ott áll előttem egy hús vér ember?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 06:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Élőben sose tudom mit mondjak, mindig ideges leszek a másiktól, de neten bárkivel bármiről el tudok dumálni.
2021. okt. 9. 06:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert komfor zonadban vagy egyedul, hiaba beszelgetsz online massal nem ugyan mint eloben mással. Videohivas ide vagy oda. De jo alap ha tudsz beszelni, gyakorlod előbe is es abba is belejossz majd idővel, No para
2021. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, én telefonon nem tudom beszélni😅 Ott személyesen tök közvetlen vagyok, telefonom meg valahogy zavarba jövök:)
2021. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont fordítva vagyok ezzel. Élőben jobban megy a kommunikáció bárkivel, de telefonálni utálok. Ha valamit emailben nem lehet elintézni, akkor inkább addig halogatom, amíg csak lehet, minthogy telefonáljak, vagy video chateljek.


Azért van, mert kellemetlen, szokatlan helyzet, nincs benne elég tapasztalatod. Sokat kell gyakorolni, hogy rutint, tapaszalatot szerezz, megszokd, kiismerd az ilyen helyzeteket és a szorongás elmúlik.


Ha nagyon nem megy, akkor érdemes lehet pszichológushoz fordulni segítségért.

2021. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!