Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen baromságokat csináltál...

Milyen baromságokat csináltál részegen? Mi volt eddig a legnagyobb?

Figyelt kérdés
Én egyszer rendeltem egy fonendoszkópot...fogalmam sincs miért,és hogy.Másnap olvastam a visszaigazoló e-mailt,meg hogy majd értesítenek a szállítás idejéről...még időbe vissza tudtam mondani a rendelést :)

#részeg #Tudat nélkül
2021. okt. 10. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én bementem dolgozni, aztán kirúgtak. Kiscserkész vagy...
2021. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kihánytam a kiilencedik emeletről.
2021. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szülinapom volt, (nyárra esik a szülinapom) és hétvégén kimentünk a közeli parkba inni, már délelőtt. És sikerült éhgyomorra meginnunk fejenként 5 sört, 1 üveg bort, meg egy kb 3/4-ed Whiskeyt, nem tudom mennyi idő alatt, de nagyon gyorsan, nos nekem totál képszakadásom lett, csak annyi emlékem van, hogy elküldtek még piáért a 10 percre lévő boltba.


Na most 4 óra után értem vissza, semmire nem emlékeztem, 5000 forinttal mentem el, és visszafele vittem piát, és volt nálam 15 ezer forint úgy, hogy a kártyámról nem vettem ki pénzt (utólag megnéztem), és tiszta sár voltam, meg tele voltam sebekkel 😂

2021. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Akkor a tanulság az,hogy részegen az ember megháromszorozhatja az aktuális vagyonát :D

2021. okt. 10. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A járdáról beestem a villamos sínek közé a Szent István körúton. Délután volt, de a csodával határos módon nem csapott el semmi. Felkeltem, leporoltam magam, aztán mentem tovább, amerre láttam, mint ha mi sem történt volna.
2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltam az önsértést, olyat sikerült tennem, amit józanul soha de soha. Nem éreztem belőle semmit, mégis ellátást igényelt.
2021. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem haverral biliárdozni,igaz csak telehánytam a wc-t sugárban,de akkor is nagy baromság volt benyakalni előtte egy üveg bort.

Éjszakai buszon légtornászt játszottam a kapaszkodókon.

Lementünk egy szórakozóhelyre haverokkal,ott találkoztam egy melótársnőmmel,kicsit beszélgettünk,aztán elkezdtem a tömeg közepén hátulról tolni ezerrel(gatya volt rajta)

Egyik haverral,mikor részegek voltunk,mindig elkezdtünk random embereken hangosan röhögni.Ha belegondolok,akár kaphattunk is volna az arcunkba.

Pár ilyen dolog,nagyon nagy barom azért nem voltam szerencsére:)

2021. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bepisiltem🤣
2021. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!