Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bírnak az emberek...

Miért nem bírnak az emberek úgy beszélgetni a szexről, hogy ne bohóckodják el és ne tettessék azt, mintha ők sosem csinálták volna?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy valakinek a magánéletéről faggatózunk, hanem egyszerűen csak mint "tudományos téma", szóbakerül. És felnőtt emberek nem bírják ki, hogy ne trollkodják szét. Miért?

Miért nem lehet erről is olyan békében beszélni, mint úgy általánosságban a párkapcsolatokról vagy a gyerekvállalásról? Az nem ciki, csak az erotika?


2021. okt. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom,mert intim téma. Ha állást foglal valami mellett v vmivel szemben, azzal magából mutat meg többet, mint amit akarna.(?)
2021. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert a helyi tagok többsége 12-18.
2021. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Nem helyiekről van szó, ismeretségi kör főleg. 30-40 éves emberek.

2021. okt. 12. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Baráti körben az ember szívesebben marhul, mint egyébként.
2021. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig beszélgettem szexuális témakörben, nem baromkodtuk el. Hozzáteszem, én csak a véleményemet, amit olvastam, amit hallottam, amit láttam, ezek alapján mondtam el, én mit gondolok, mert a mai napig még nem volt senki - ezt csak a kérdés mondatának vége miatt.
2021. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha komoly a téma, akkor nem vicceljük el, hanem komolyan megbeszéljük. Ha poénkodunk akkor poénkodunk. De ez elég intim téma, nem vagyok hajlandó bárkivel beszélni róla. 1 olyan barátom van, akivel komolyan tudok erről tabuk nélkül beszélni, a többieknek meg ilyen mélységekben nem érdekel a magánélete és én sem osztanám meg velük a sajátom.
2021. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

mert kicsi a pöcsöm és szűz vagyok

26F

2021. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!