Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet kezelni, ha...

Hogyan lehet kezelni, ha homoszexuálisnak tartják az embert, úgy, hogy nem az?

Figyelt kérdés

Legyen szó közeli barátokról vagy új ismerősökről, mindig belefutok egy nagyon kényelmetlen beszélgetésbe, és van akinek hiába magyarázom el az orientációmat vagy nem hiszik el, vagy amikor "alakul valami" mindig akkor utalnak rá (bár sosem ártó szándékkal, csak amikor flörtölni próbálnék mindig kényszernek érzik megjegyezni mennyire jobban illenék a saját nememhez).

A társaságomat nem tudom megválogatni, ezért kérek tippeket arra hogyan kezelhetem vagy kerülhetem el az ilyesmit.

Ja kiegészítés: a baráti körömben csak heteroszexuális emberek vannak (tudtommal), de mindenki tanácsát szívesen fogadom - mikor a barátaimat kérdezem (hogy miért csinálják) akkor azt mondják "egyszerűen ilyen a kisugárzásom" és csodálkoznak amikor ismerkedem - és ez így van nagyon fiatal korom óta.



2021. okt. 15. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy egyáltalán nem érdekel a véleménye, főleg ha ilyen bunkó és primitív. Ha meleg lennék, ahhoz sem lenne senkinek semmi köze. Én nem járnék olyan társaságba, ahol ilyen pofátlan emberek vannak
2021. okt. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Bizonyára van valami oka, ha sokan annak tartanak. Szűntesd meg ezt a bizonyos okot.
2021. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az orientációd a magánügyed. Senkinek semmi köze hozzá.

Szomszédját, osztály-, munkatársait nem választja meg az ember, ahogy a tanárát, főnökét sem.

Ugyanakkor a baráti társaságát IGEN!

"Ilyen a kisugárzásod" - és ehhez hasonló vélemények igencsak szubjektív vélemények.

Ahogy ez első kommentelő írta: elgondolkokdnék a helyedben a baráti társaságodat illetően, főként, ha - ahogy írod - ez így megy már fiatal korod óta.

2021. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!