Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fegyelmi tárgyalás után...

Fegyelmi tárgyalás után mennyi esélye van általában egy általános iskolásnak, hogy ne rúgják ki?? Fontos!!!(De nem rólam van szó)

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogyha nem súlyos a dolog akkor nemvalószinü,hogy eltanácsolják.

Én is voltam, lógasok miatt. Minden tanár szeretett,de nagyon lusta voltam. Az a lenyeg.hogy tanusitson bűnbanatot és mutassa,hogy angyal lesz ezután.

2021. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csúnyán beszél nagyon, nem csinál házit, mindig kijár cigizni(mondjuk legalább nem bent szívja. De ezek nem olyan nagy dolgok, pl. nem fenyeget meg senkit, nem igazán verekszik.
2021. okt. 21. 07:24
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk ilyen dolgokért annó a 3.fegyelmi után volt,h elküldték a srácot. Cigizik ennyi idősen.??! Borzalom... Nem tudom mi történt a mai fiatalokkal, de egy cseppnyi tisztelet sincs bennük senki iránt.. Csak az ÉN fontos nekik....
2021. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"nem igazán verekszik" hát egyáltalán nem kellene

a gyereknek segítségre van szüksége, mert ez az egész nem normális

ki pénzeli, hogy cigizik? honnan van rá pénze? miért engedik ezt az egészet a szülők? milyen mintát mutatnak? el kellene gondolkodni otthon, és nem az iskola jó indulatára appelálni

meg kéne javulni, egy jó család és egy jó szakember tudna rajta segíteni

2021. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem viszik pszichologushoz?
2021. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Mi az, hogy "nem igazán verekszik"?! Ha ki nem is rúgnak (gondolom te vagy az) gondoskodnak róla, hogy azt az iskolát ne végezd el. Szóval változtass, győzd meg őket, hogy normális vagy!
2021. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Az iskola színvonalától is függ. Egy jobb iskolában nem nagyon fogják hagyni, max kap még egy esélyt mielőtt kirúgják, aztán mehet valami gyűjtőbe, ahol a hasonszőrűek vannak, akik magasról szarnak mindenre. Gondolom itt a szülőket se nagyon érdekli mi a szitu, mert már rég közbe léphettek volna. Szóval lehet, hogy most megússza, de változni úgyse fog semmi, szóval előbb-utóbb kirúgják.
2021. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éves. Ha már nem tanköteles, akkor esélyes, hogy kirúgják.

Ha még az, és első alkalom, akkor valószínűleg nem fogják kirúgni.

2021. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb esélytelen, hiszen tanköteles. Max akkor rúgják ki és teszik át másik iskolába, ha nem körzetibe jár. Ha körzeti iskola és még nincs 16 éves, akkor ejnyebejnye és ennyi volt.
2021. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, #3as, te hány éves vagy? Már az én időmben is menő volt ilyen idősen cigizni (7., 8.-ban már simán kínálgattak osztálytársaim, és ők a normálisabbja volt...)

30N

2021. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!