Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan fogjam be azt a nagy...

Hogyan fogjam be azt a nagy számat végre, hogy ne kerüljek tőle már többé rossz, kellemetlen helyzetekbe olyan emberekkel akikkel nem kéne vitáznom, mert nagyon más az életszemléletünk?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudom őket elkerülni mert ők kérdeznek mindig rá a kényes témákra ha találkozok velük, az a baj, hogy már ezekkel az emberekkel 12 éve jóba vagyok, és mindig elhívnak programokra és ott rögtön rátérnek a legkényesebb témára, amitől már idegösszeropanásom volt sokszor és anyám sem engedi, hogy ne menjek el velük, mert szerinte megsértődnek ezek az aranyos érző emberek, ja, aranyosak....no komment.


Az összes barátom, tanáraim ellenem vannak. Egyedül anyámban bízhatok meg apámban. 17/L



#vita #elkerülés #idiótákkal
2021. okt. 21. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyse akarsz velük lógni többet, akkor nem tök mindegy megsértődnek-e?
2021. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De muszáj mert a suliba se megy hogy befogjam a számat...
2021. okt. 21. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tehelyetted nem tudjuk befogni a te szádat. Ezt vagy te csinálod meg, vagy senki. Megsúgom, van egy titkos szó: önuralom.
2021. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis önkontrollra lenne szükséged, mert ez a munkahelyen is gond lesz később.
2021. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak próbáld elfogadni, hogy másképp gondolkodtok valamilyen dologról. Ne kezdd el győzködni őket a saját szemléletedről, ha nem érdekli őket. És amit nehéz megérteni, de ezt is próbáld meg: Nem biztos az se hogy te látásmódod jó.
2021. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A baj ott van, hogy valakire ráerőltetnek valamit. Ilyenkor lesz az, hogy az illetőt zavarja hogy az ég kék, a fű meg zöld.

Tökmindegy mi, csak ne az legyen, amit más mond.

Elqrt nevelési módszer.

2021. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mik azok a kényes témák? Csak hogy tudjunk segíteni abban, hogy mit tudnál rá válaszolni.
2021. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindig a szerelmi életemmel vannak elfoglalva, mindig nagyon durván megszólják a barátomat, pedig ő egy értelmes, dolgos, okos, menő csávó. Velem is rendes, nem értem mi a bajuk.... irigyek sztem.
2021. okt. 21. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a pszichologusoddal kellene beszelned.
2021. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyi, 2 füled van, egyiken be, másikon ki.
2021. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!