Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Esélyem sincs törülni a...

Esélyem sincs törülni a Facebookot?

Figyelt kérdés
Nagyon meguntam, hogy mennyi időm elmegy a random fb-n való görgetés által, és kb semmi nem is köt ehhez a platformhoz, csak az, hogy jelenleg egyetemista vagyok, és minden egyetemi közösséggel kapcsolatos információt itt osztanak meg az évfolyamos és csoport szintű csoportokban, illetve a kolin belüli kommunikáció, információközlés is itt történik. Ezeken kívül egy számomra inkább toxikus és szörnyen fölösleges közösségi oldalnak tekintem, legszívesebben kidobnám a francba... Szerintetek az működne, hogy ideiglenesen - kísérlet képpen - felfüggesztem a profilomat, és megkérek 1-2 embert, hogy ha bármi fontos van az egyes csoportokban, akkor tájékoztassanak? Kicsit félek, hogy le fogok maradni így fontos dolgokról, hisz természetes dolog, ha a barátaim elfelejtenek szólni egyes posztokról.

2021. okt. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj önuralmat. Az egyetemi csoportokra állíts be értesítéseket, amúgy meg szimplán ne görgesd céltalanul.
2021. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor tudod "törülni".


[link]

2021. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy lesz ember, aki amiatt értesítget pluszban, mert neked annyi akaraterőd sincs, hogy ne nyisd meg feleslegesen.


Kösd le magad mással.

Egy csomó hasznosabb dolog van.

2021. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
Én fb nélül vittem az egyetemet, volt 3 nagyon jó barátom és több apróbb. Kb 5 ember elég, mindig mindent megkaptam emailen, viberen :D
2021. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megbízhatók a többiek, akkor működhet, hogy ők értesítenek, de kellő önfegyelemmel ugyanúgy megoldható az is, hogy csak bizonyos időközönként, célirányosan mész fel, azt nézed meg, hogy mi számodra fontos történt a csoportokban, aztán becsukod és nem használod, hiszen nem akarod.

Ha az elhatározás és önfegyelem kevés ehhez, akkor talán segíthet, ha kilépzs, vagy akár le is törlöd az appot, vagy beállítasz valamilyen megoldást, hogy a következő tervezett Facebook használatig tiltsa le, hogy ne is tudd látogatni. Vannak ilyen szolgáltatások, de a legújabb iOS-ben azt hiszem, már alapból is van rá megoldás, hogy bizonyos időszakokra korlátozni tudj progarmokat, weboldalakat, hogy ne vonják el a figyelmed a munkától/tanulástól.

2021. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!