Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy nyilvános helyen, iskolában, munkában, társaságban hasmenésetek volt? Ha igen, mit tettetek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltátok megoldani valahogy a közelben, vagy hazamentetek? Esetleg visszatartottátok?

2021. nov. 2. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Volt olyan, hogy olyat ebédeltem, ami meghajtott, és megbeszélésen jött az inger munkahelyen, futottam.
2021. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az igazi hasmenést nem tartod vissza.:D olyankor sprint a legközelebbi budiba.
2021. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem a mosdóba, mit tettem volna. Hazamenni? Nálam az olyankor esélytelen, ha valami miatt megindul a hasam, akkor az 10
2021. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, rányomtam véletlenül. Tehát akkor az 10 percen belül kint lesz, úgyhogy biztosan nem indulnék el haza, ha nem a szomszédban vagyok.
2021. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estel.19 ***** válasza:
86%
Ha tényleg megy a hasad, akkor azt sajnos nem tudod visszatartani....
2021. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Van az a szint, amikor már a gátlások sem érdekelnek. Én mondjuk laktóz érzékenységi vizsgálatnál lettem egyszer rosszul. Azonnal kiderült kiértékelés nélkül is. 10 percenként mennem kellett. Annyira rosszul voltam h már nem érdekelt hogy hányan hallják.
2021. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvan elmentem mosdoba, van az a szint, amikor mar nem szamit. 😂 Pedig 1 kezemen meg tudom szamolni hanyszor voltam a munkahelyemen wc-n (💩).
2021. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
egyetemen,kocsmában,munkahelyen fordult eddig elő. Ha nem kell magyarázkodnod,hogy hová mész akkor kimész szó nélkül,elintézed és kész. A kutyát nem érdekli, ha mégis kérdezi valaki akkor vagy kamuzz valamit,vagy mondd hogy hol voltál. Egyetemen szerencsére nem kell kéredzkedni úgyhogy ott is felállsz,kimész,visszajössz. Melóhelyen nekem is volt megbeszélés közepén, mondtam hogy mi a szitu,majd jövök. Azért nem összehasonlíthatóan kellemetlen azzal,mintha ténylegesen összecsinálod magad.
2021. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy egy kéretlen jó tanács. Mindig legyen nálatok a táskátokban hasfogó is.
2021. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Haveromnál filmeztünk a barátnőjével, elnézést kértem, stoppoltuk a filmet,més kifostam magam, aztán végignéztük a filmet.

Azért hazafelé bennem volt a félsz, de sosem volt olyan hogy ne tudtammvolna visszatartani, még a legfolyósabbnál is megy.

2021. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!