Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Autista létemre miért nem...

Autista létemre miért nem zavar az érintés, és miért merek nyilvánosan énekelni, szerepelni, hogy közben nem szorongok? Csak a suliba szoktam szorongani más nagy társaságban nem.

Figyelt kérdés
6 éve diagnosztizálták am hogy autista vagyok.

2021. okt. 6. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem minden autista egyforma. Nem lehet mindenkire ráhúzni a tankönyvi szöveget. A sprektum igen széles. Valakit zavar a testi kontaktus, valakit meg nem, akárcsak a szemkontaktus vagy például a magas hangok. Egyébként sok színész autista, Wenworth Miller is a Szökésből, így nyílván létezik olyan, aki nem fél szerepelni.
2021. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ja és nem suliba, hanem suliBAN.
2021. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen vagy.
2021. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert te ennyire király vagy!:)
2021. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Bele szoktál szorongani a suliba? Mióta van a szorongásnak iránya? Nem vektor! Kicsit többet kéne a matek meg a fizika házival foglalkozni éneklés helyet...
2021. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
A helyett nem egy t utolsó. Neked pedig a fizika mellett a nyelvtanra is kellett volna koncentrálnod. Bazinga !!!
2021. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
Én is autista vagyok és én is szeretem az érintést. Ez is változó dolog az autistáknál. Főleg azt szeretem amikor egy lány le küld engem a büfébe, ad pénzt és én megveszem neki ami kell és cserébe kapok ölelést.
2022. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!