Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor valahová beültök a...

Amikor valahová beültök a haverokkal, akkor van egy törzshelyetek, vagy inkább mindig máshová mentek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is emlékszem, hogy mikor mentem utoljára bandázni, de többnyire volt 5 6 kedvenc kocsmánk és azokat váltogattuk.
2021. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van törzshelyünk, de néha szeretünk új helyet is felfedezni.
2021. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Többnyire ugyanazt a 3-4 helyet preferáljuk.
2021. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl sok újat én se tudok hozzáfűzni 😄 Vannak már jól bevált helyeink, ahová rendszeresen visszatérünk, de néha szeretünk kísérletezgetni is.

A kísérletezgetéssel csak az a gond, hogy ha éjszakába nyúlik az iszogatás (és általában úgy szokott lenni), akkor egy ismeretlen környékről neccesebb megoldani a hazajutást az éjszakai járatokkal. A törzshelyeinkhez azért is ragaszkodunk többek között, mert azok mind olyan környéken vannak, ahonnan mindannyian könnyedén haza tudunk jutni nappal és éjjel is.

2021. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tambi3 ***** válasza:

Úgy szerettem volna nősülni, hogy haverok hetente kétszer... De Drágám kialkudta, hogy kéthetente egyszer... Jenleg az "évente négyszer"-nél tartunk, de ebből tavaly csak egyet vettem igénybe, az idén meg egyet sem.. Van régi törzshelyünk, csak a tulaj új... Nem a kifejezett vendégcentrikus vendéglátó, jól ekxrta az egészet... Pár év, és be is zár.


Így múlik el a világ dicsősége!

2021. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!