Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A környezetetekben is ekkora...

A környezetetekben is ekkora előnye van társadalmilag egy olyan fiatalnak akinek a szülei pénzesek?

Figyelt kérdés
Most egy példát hoznék fel. 17 éves vagyok, van egy ismerősöm aki szintén 17 éves. A szülei nagyon kiemelkedő anyagiakkal rendelkeznek, olyan szinten hogy elég nagy körzetben tud róla kb minden fiatal hogy sok pénzük van. A srác személyisége egy nulla, elég buta, nem tudja magát kifejezni, semmi szerethető nincs benne szerintem, beképzelt, kicsit rosszindulatú is, közelről ismerem. A kinézetét nem tudom annyira megítélni, de az biztos hogy nem átlag feletti. Mindezek ellenére minden buliban más lányokkal van, akik eleg szépek általában, mindenki keresi a társaságát, borzasztóan populáris, nyüzsögnek körülötte az emberek, a legtöbben szerintem ki akarják használni ,de őt ez nem zavarja mert kb végtelen pénzük van, ilyeneket művel hogy egy társaságnak állja az egész estéjét. Annyi pénzt elkölt egy este mint másnak a havi fizetése. És az a durva hogy ez miatt mindenki menőnek tartja. Nagyon irigy vagyok rá ilyen téren, neki egy ilyen hogy kikisér 2 lányt egy este alatt,az alap dolognak számít. Menő helyekre hívják, menő autókból rak ki storykat, mindenki csak álmodozik az ilyenről. Tudom ezek felszines dolgok mind, de vannak igazi barátai is, ez hogy mellette akadnak rá a pénzéhes lányok meg mindenki szalad utána csak melléles dolog. Miért ilyen igazságtalan az élet? Ha jó helyre születsz tiéd a világ.

2021. nov. 28. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

"Miért ilyen igazságtalan az élet? Ha jó helyre születsz tiéd a világ"

Ez már pár ezer éve így van. Csak most tűnt fel?

2021. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez neveltetés es személyiség kérdése

Barátnőm is ilyen családba született, végtelenül kedves, hétköznapi, utalja a márkás ruhákat. Turkálóban vásárol, az 5.szakmáját tanulja mellette dolgozik egy gyárban! mint sima operátor.

Úgy, hogy a szülei mindig is gazdagok voltak, az apját már névről ismeri mindenki, saját üzletük van, mégis eg és föld a szüleihez képest a barátnőm. Igaz ő már 27 éves de fiatalabb korunkban is ilyen volt.

Kocsit is 2 eve vett magának

Addig biciklivel járt mindenhova. Meg együtt jártunk bulizni busszal meg vonattal.

Nem mindenki igy él aki megteheti

Bár tény hogy a mai tizenévesek szörnyen felszínesek es ez a menő. A gucci meg a csillogás.

Jó ha van pénz, de nem minden.

2021. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ja
2021. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Üdv a világban.


De ne keresedj el. Ahogy nincs fény árnyék nélkül úgy ez fordítva is igaz. Vannak normális emberek is

2021. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Jó reggelt! Ilyen az élet. Kis hazánkban sokan keresik a könnyű meggazdagodást, jólétet, persze hogy tapadnak rá a csajok. De ne gondold, hogy ezek a lányok különbek a fiúnál. Buták, lusták, egy mondatot nem tudnál velük megértetni, nem lenne meg velük az összhang.


Szóval ne irigykedj, inkább neves, hogy milyen üres élete lesz ennek a srácnak.

2021. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igaz barátokban azért kételkednék. Egyébként azt gondolom, lehet hogy most jó élete van, de mehet ő még csődbe később. Nem szokott az jóra vezetni, ha mindig így aláraknak mindent valakinek.
2021. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
2-es, ha ez igaz, akkor egy szenzációs lány a barátnőd!
2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos főleg fiatalok hajlamosak ebben mérni az ember értékét. Ez látszatnépszerűség, ilyenkor megjelennek a lehúzós emberek, akik el is tűnnek, amint a pénz is. Néha ez is látszat, van ismerősöm 2 BMW-vel és rengeteg hitellel, és vagyok én a kerékpárral és milliókal a számlámon. Nekem is volt olyan gazdag barátom, akinek az apja mindent állt neki. Én akkor kezdtem dolgozni, ő pedig partról partira járt, akkor az volt a mániája, hogy Stylist lesz és rajtam gyakorolt mit csóró, stílustalan csapjon, elég jól felhozott külsőre, utána vitt mindenhová, hogy villogjon velem, én meg mentem, mert másképp nem tudtam volna szórakozni. Mindig csodáltam ezt az életet. Aztán kijutottam németbe és eldöntöttem, hogy addig küzdök, amíg jobb nem lesz a helyzetem. Ő (a menő haverom) sajnos rákapott a cuccokra, már sokmindent elvállal emiatt, megszakadt a kapcsolatunk. Én azóta már jól állok pénzügyileg, azt vettem észre, hogy akik maguk küzdenek meg az anyagiakért, többnyire ügyesebben bánnak a pénzzel (az első 5 millió volt nehéz, azóta fial).
2021. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!