Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ember a környezetete...

Van olyan ember a környezetetekben, akire irigyek vagytok? Miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A környezetemben nincs, akiknek belelátok az életébe, azoknak egyiküknek sem jobb az élete úgy egy az egyben az enyémnél. Irigy vagyok viszont némelyik modellszépségű csajra, meg azokra, akik folyton tömik magukat, mégsem híznak. :)
2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

van egy ilyen ember.

sokáig átlagosan éltek, akkor még sokat beszélgettünk, haverok voltunk.

aztán szinte fél év alatt kigazdultak, de az nem elég, hogy van a csávónak saját jachtja , hanem van hogy repülővel mennek az újdonsült haverjaival a környékbeli országok nagyvárosaiba, bulizni, vásárolni.

rájuk, irigy vagyok!

2014. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Főnök: kötetlen munkaidő, milliós fizetés, nem szakad meg és marha jól él.

Na az ilyennel cserélnék.

2014. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Irigy nem vagyok, mert sejtem hogy mit kell tennie érte de: Van egy csaj akivel még egy osztályba jártam középsuliban, modell lett, mindenféle országokba eljut, wellnessezik, fizetik neki a kozmetikai kezeléseket, pénze is van - gondolom szponzorálják meg ilyesmi.

Bár jó lehet ez az életmód, de az életét nem irigylem, biztos sok mindenkivel le kell feküdnie hogy ezt mind megkaphassa. :)

2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a főnököt, bár nagyon sokat van a cégben, de milliárdos, nem sok embernek van olyan háza...
2014. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok


ismertem ilyen lányt, és jól gondoltad, több műszert fogott mint ajtókilincset!Akkor néztem nagyot, mikor ilyen 50-60 közötti pasik mentek oda hozzá, hogy szia mi újság, rég láttalak??

ott eldobta az agyam a gépszíjt!

2014. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amugy miért jó irigykedni?

Mi értelme van?


Én személy szerint soha nem voltam senkire irigy.Nem is értem azaokat az embereket aki irigykednek másokra,mi jó benne?


Szerintem szánalmas,kicsinyes dolog irigykedni.Sajnos ma már egyre több ember irigykedik a másik embere ami nagyon nem jó.

2014. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"deny22"

Az irigység egy érzés, nem pedig egy kontrollált cselekedet -.-

Értelme nincs, de annak sincs sok, amit ideírtál. Attól még, hogy irigy az ember, még nem kíván rosszat másnak, sőt, talán pont ez az érzés motiválja az előrejutásban..

2014. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A tesóim, mert alig kapnak házi feladatot, ha kapnak is, nem csinálják meg, és mégis 4-5-ös tanulók..

Én meg kb. este tízig görnyedek a tanulnivaló fölött ha már elkészültem a leckével és még így is csak 3-as körüli az átlagom mert év elején elcsesztem... -.-"

A másik meg hogy nekik nem kell dolgozniuk nulla fizetésért.. -_-

2014. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azok átalába soha sehova nem jutnak akik csak irigykednek szerintem.
2014. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!