Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most akkor a börtönökben...

Most akkor a börtönökben csicskáztatás meg se**bek**ás van vagy bratyizás meg lelki megvilágosodás?

Figyelt kérdés

Igazából a törvények kategóriába is betehettem volna, de inkább az emberi oldala érdekel az egésznek.


Biztos hallottátok, hogy VV Aurélió bekerül a börtönbe és mindenki viccel a facebook-on, hogy "vigyázz a szappannal" meg, hogy "Auréliaként fog kijönni" meg hogy majd ott vele fognak "helikopterezni". Pedig elég izmos jó kötésű karakán gyerek.


Eközben meg itt van ez a szintén Való Világos ürge és pozitívan beszél a börtönről. Akkor ez most hogy van?

https://www.youtube.com/watch?v=jzk7HkQfGX4


Meg olyanról is hallottam, hogy valaki bent lediplomázott. Most akkor hogy van ez az egész?


Kiből lesz kislány és mitől függ, hogy valaki jogász lesz a börtönben valaki pedig felakasztja magát?


Én pl. ha 53 kilós (krónikus betegséggel) huszonéves informatikus fiúként bekerülnék a börtönbe, mert tök véletlenül elütök valakit akkor mit tehetek, hogy normálisan átvészeljem a börtönéveket? Mert nyilván amilyen nyomorult a magyar jogrend, nem fogok felfüggesztettet kapni egy gázolásért még büntetlen előéletűként sem.



2021. dec. 4. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ültem 2évet!

Nincs bent buzulás

2021. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

1. A börtönben nem olyan egyszerű lediplomázni. A szűk zsúfolt cellában idegbeteg rabok között nem mindenki képes tanulni. Akkor olyanokkal is kell egy cellába rakjanak, akik szintén diplomára készülnek.

2. Ha tök véletlen elűtsz valakit és nincsenek súlyosbító körülmények mint pl ittas vezetés, kábítószer, gyorshajtás stb... akkor nem börtön, hanem sima fogház büntetéssel meguszhatod.

3. Aurelio magának kereste a bajt. Sok embert nagyon irritál a stílusa.

A rabok azt üzenték neki hogyha bekerül hozzájuk, akkor megtudja majd hogy mi a való világ

2021. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol ültél? Gondolom helyfüggő is hol mi történik
2021. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdes 3honap Pecs gyujto, onnam tovabb balasa 1 ev.

Es kalocsarol szabadultam

2021. dec. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz annyira rossz sorsa de abban biztos vagyok hogy kezelgetni fogják az ánuszát
2021. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy fogják, sőt a bunyo sem gyakori, ez nagy tévhít, hisz ha valakivel bunyozol akkor az +évek.... értelme nincs
2021. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem hogy fogják persze ez attól is függ hogy hova kerül...
2021. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!