Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Milyen ruha legyen a...

Lányok! Milyen ruha legyen a pasin, ha buli van?

Figyelt kérdés
Mi jön be nektek és mi nem ?
2021. dec. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Tökmindegy a ruha, ha egy morodtalan, izzadtságszagú tapló hiányos fogazattal.

Legyen tehát alapból ápolt és normális, nem a ruha teszi az embert.

2021. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendesebb farmer egy szűkített fazonú inggel nekem szokott tetszeni.
2021. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alapbol legyen ápolt, ne legyen budos szaja, retkes körme stb. Ha ez oke, akkor jöhet egy bő farmer, es bő polo. [link] Kb mint ez. Mar előre latom hogy lepontozgat mindenki, szoval nekik mondanam, hogy mindenkinek mas a stílusa, az en stilusom is ilyen bő nadrágos, nyilvan mason is ez tetszik. Nem kell emiatt leértékelni.

20L

2021. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, nem pontoztam semmilyen irányba a 3. válaszadót, de nekem pl. az a stílus egyáltalán nem jön be, amit ő linkelt.

Ez viszont igen:

[link]

De így van ez jól, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik. :)

2021. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ez nem tetszik, en felpontoztalak mert a kerdesre válaszoltál es nem vsgyok óvodás mint itt néhányan. Nekem ez inkabb ilyen idősebb korosztályhoz passzol (30korul), a sajat korosztalyomhoz szamomra nem illik.
2021. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szakadt farmer, ami az adott ember stílusát képviseli, emellett egy fekete felső, ami bár elegáns, de egy csücsörítős szájat elhelyezve rajta szimbólumként, igazán kiemeli az adott pasit. Persze, ha figyelemre vágyik.
2021. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
A saját ízlésednek öltözz, mert most tegyük fel ilyen "trendin" öltöznék akkor ilyen "trendi" lányoknál lenne esélyem, az én ízlésvilágomnál meg kevésbé.
2021. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!