Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok jól marad az ki aki nem...

Sok jól marad az ki aki nem él társasági életet?

Figyelt kérdés

Én otthonülős típus vagyok, nem igénylem a társaságot. Emiatt sok jóból kimarad ki az ember?

Tiniként voltam össz-vissz kb 30x társaságba/szórakozni/bulizni és annyi. Szilvesztert pl mindig itthon töltöttem eddig.

Sokan azt mondják hogy fiatalon kell élni, élvezni az életet de én nem vagyok az a bulis típus. Később lehet meg fogom bánni?

24F


2021. dec. 11. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

A társasági élet nemcsak a bulizást jelenti.

Pl. klubélet, baráti, értelmiségi társaság, akik

beszélgetnek, kiállítás megnyitókon, könyvbemutatókon ismerősökkel, barátokkal beszélgetni, stb.

2021. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokkal jobban élvezem a nyugis életemet mint bulizni menni.

Akkor hiába szeretem ezt, mégse érezhetem jól magam? :c

Muszáj elmennem bulizni. -.-"

Szóval nem. Úgy élsz ahogy akarsz. Bármikor jól érezheted magad, semmi nem garantálja, hogy a társaságtól fogod megkapni.

23/F

2021. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Aki bulizik az több jó lehetőségből marad ki pl. fogalmuk sincs milyen jókat szórakozok egyedül.
2021. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nyilvan sokmindenbol kimaradsz.. eleg nagyot tud dobni az ember hangulatan meg onbizalman is pl ha elmegy bulizni a barataival haverjaival aztan egy csajszival ter haza ejszakara. De nemkell am diszkora gondolni.. egy nyaralas, kirandulas v barmi program a baratokkal jot tesz. Sok izgi elmennyel lehet gazdagodni, uj embereket megismerni stb. En ki nem hagynam. 1-2 hetente mindig van vmi, van h surubben is
2021. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A lényeg, hogy nem csak buli-pia-csajozás kombó létezik, hanem van ezer más lehetőség, ahol lehet építeni a kapcsolati körünket.


Az életet nem csak fiatalon kell élvezni, hanem úgy kell élni, hogy mindig élvezd és szeresd akármilyen korú is vagy.

2021. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Olyanból kimaradhatsz esetleg hogy nem igen lesz lehetőséged több csajhoz, én voltam olyan szilveszteren ahol a megérkezéskor felfigyelt rám egy nem rossz kis csaj, vagy én rá :D

Először a kezdődött a szokásos felületes megismerés, közbe iszunk valamit duma, csapatjátékot játszottunk volt minden, de a csaj mellettem volt végig, este pedig tartott a csapat egy kis pihenőt hogy ne dőljünk ki, üvöltött a coronita mi meg csókolóztunk a tetőtérbe vezető lépcsőn, meg együtt is aludtunk. Arra a napra mondtam azt, hogy ezért megéri élni, másnap este én vittem haza, annak ellenére hogy nem szeretem az ilyen hirtelen nyomulást mert az ilyen típusúak olyanok hogy akibe látnak valamit épp szimpatikus a srác arra rámennek, de egye fene nem jöttem össze vele.

Füvezést is ilyen összejövetelen tudtam kipróbálni


Igazából ha nem célod a sok ital, drog, esetleg dugás, akkor nem feltétlen maradsz ki semmiből, haverkodni hétköznap is lehet, ilyen összejöveteleken meg ha nem egy szent társaság a csoport akkor úgyis odavág némelyik a hangulatnak.

2021. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!