Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Full cigány buliba elmennél...

Full cigány buliba elmennél ha ismeretségedből elhív az ünnepelt, és közeli munka kapcsolatban is álltok?

Figyelt kérdés

Pár nap gondolkodási időm van, igazából én nem nagyon tettem ezért semmit, csak néha beszélgettünk, és ennyi, elnézve a hátterét megadják a módját majd, csak születésnap, utána karácsony szóval végig mulatási :D

Sajnos a zsebem legalább egy 8 ezerrel lesz üresebb, még akkor is ha szarásig eszem magam, és iszok néhány jobb drágább italt, ha lesz.

Mit gondolsz?


2021. dec. 14. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Mindenki egyenlő, még a cigányok is.
2021. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos én nem így gondolom, attól hogy szemtől szembe és viselkedését tekintve emberként tekintek rá, nem haverkodok velük külön, és nem is ők teszik ki az ismeretségem nagy részét, csak ugye minél nagyobb baráti kör, egy-két italozás, és már ott vagy hogy szereztél újabb haverokat.

2021. dec. 14. 22:13
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos nem akarnék közéjük keveredni. Na meg a zenéjüket sem bírom elviselni, egy ilyen buli már a zene miatt is rémálomnak hangzik.
2021. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Vannak jó zenék, amiket kulturáltabban én is meghallgatok, de nem azonosulok vele, csak a ritmusa és gyorsasági az ami bejön. De ha iszok akkor elviselem azért :D

2021. dec. 14. 22:18
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, milyen.

Van, akit aztán nem lehet lerázni, rád jár...

2021. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Előbb mennék el egy olyan buliba ahol csak férfiak vannak (melegek),mint cigányok közé bulizni.
2021. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előttem szólóval.
2021. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5

Pénzesek, a ruhái, telefonja dupla annyit érhet mint az én holmijaim, szóval van miből.

A pénzre nincs rászorulva, ha azt nézzük amit én látok.

2021. dec. 14. 23:01
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, mennyire vagyok jóban az illetővel, tudom-e, milyen jellegű a baráti köre. Nekem az kis hófehérkeként egy roma lány volt gimiben az egyik legjobb barátnőm, többször vendégeskedtem is náluk. Életem egyik legnagyobb szilveszteri bulijában voltam vele, rengeteg cigánnyal körülvéve.

De ha csak egy random haver hívna el, akkor nem hiszem, hogy mennék.

2021. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9

Együtt dolgozunk csak más területen, normálisan bántam vele, néha együtt mentünk ki enni ha úgy adta ki, viszont nem gondoltam hogy meg is hív valahova.

2021. dec. 14. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!