Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Full cigány buliba elmennél...

Full cigány buliba elmennél ha ismeretségedből elhív az ünnepelt, és közeli munka kapcsolatban is álltok?

Figyelt kérdés

Pár nap gondolkodási időm van, igazából én nem nagyon tettem ezért semmit, csak néha beszélgettünk, és ennyi, elnézve a hátterét megadják a módját majd, csak születésnap, utána karácsony szóval végig mulatási :D

Sajnos a zsebem legalább egy 8 ezerrel lesz üresebb, még akkor is ha szarásig eszem magam, és iszok néhány jobb drágább italt, ha lesz.

Mit gondolsz?


2021. dec. 14. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennek
2021. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Én elmennék, ha rendes emberekről van szó. Nem zavarna, hogy cigányok.

Mondjuk még talán csajoznék is, ha találnék egy számomra is szimpatikus cigánylányt. Nem vagyok rasszista, sem előítéletes, így szívesen fogadnám a meghívást. Ha meg nem érzem jól magam, el is lehet jönni.


29/F

2021. dec. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A körítéstől függetlenül nem mászkálok a munkatársaim magánéleti bulijaiba.
2021. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Hogy befolyásol az bármit, hogy cigány vagy nem?
2021. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elkeveredtem egy ilyen buliba, valahol a Blaha környékén. Életemben nem féltem annyira, voltak vagy 30-an, többnyire fiúk, férfiak. Addig nem is volt különösebb gond, amíg be nem piáltak. Beb@sztak,aztán ilyen hirtelen hangulat változások voltak, vagy hogy mmondjam. Előbb mulat, énekel, aztán elkezd bőgni, utána meg örjöng. Aki nem ilyen közegben nőtt fel, annak ez rémisztő. Alig tudtunk meglépni, minket is itatni akartak folyamatosan, de egy részeg cigánynak hiába mondod, hogy te nem kérsz, akkor is kínál, csak akkor már ordítva.
2021. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hun_74 ***** válasza:
100%
Csak ha keresed magadnak a bajt.
2021. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!