Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak a világban...

Miért vannak a világban ellentétek? Most éppen oltott és oltatlanok közötti feszültség. Ez mégis mire jó? Miért nem fogadják el egymást az emberek, engem nem érdekelne ki oltott ki oltatlan ennyire.

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 06:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
???
2021. dec. 15. 06:48
 2/11 A kérdező kommentje:
Családomban rajtam kívűl már majdnem mindenki túl van a víruson. Én azért nem kaptam el mert nem is hiszek abba a szarba biztos.
2021. dec. 15. 06:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nincs ilyen problémám. Nem vitatkozom senkivel ilyesmin és ezért nincs ellentét.
2021. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A nőket, már nem szabad elnyomni, nem alapján nem szabad különbséget tenni, a feketéket, romákat, zsidókat, nemzeti kisebbségeket sem illik már hátrányosan megkülönböztetni. Már már úgy nézett ki hogy az emberiség megtanulja tiszteletben tartani a másik nemét, vallását, rasszát, nemzetiségét. A másik EMBERT. Legalább is közel volt a győzelem a pc, feminisra, gender, multikulti propagandának. De az emberek újra elbuktak. Vágynak arra hogy valakiket hátrányosan megkülömböztessenek
2021. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Tehát ha más generálja az ellentétet, akkor az xar, xemet, nem érted miért kell ez, ellenben ha te teszed -"Családomban rajtam kívűl már majdnem mindenki túl van a víruson. Én azért nem kaptam el mert nem is hiszek abba a szarba biztos." - az fel se tűnik.
2021. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindenkinek más az alapgondolkodása, alapvehemenciája, emiatt valamelyikünk előre viszi a társadalmat, valaki meg nem-, vagy csak nagynehezen, és itt kezdődik az értetlenkedés kezdete.
2021. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert társadalomban élünk, és a tetteink hatással vannak mások életére is.


A te példádban pl:

Az oltott szemszögéből: az oltatlanok továbbra is veszélyeztetik az egészségügyet, túlterhelik és akadozni fog az ellátás, az oltott hiába van védve a covid-tól, ha belehal egy stroke-ba mert nem lesz aki ellássa.

Az oltatlanok szemszögéből: rá lett kényszerítve a társadalomra egy nem nagyon bizalomgerjesztő vakcina, sok ijesztő hírt hallani róla, az oltottak pedog legitimálják az elnyomást azzal, hogy önként részt vesznek benne.


Mindkét fél úgy érezheti, hogy a másik veszélyezteti az egészségét, azt pedig senki nem szereti.

2021. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák. Egyébként az állatvilágban is vannak ellentétek, akár vérre menően is.
2021. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ellentétek vannak az nem baj, mindig is lesznek inkább az hogy nincs normális kommunikáció, vagy vitakultúra. Egy témáról sem tudunk normálisan beszélgetni csak a fröcsögés meg a gyűlölködés megy a médiában, az internetes oldalakon, az emberek közt. Ez inkább baj szerintem.
2021. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oszd meg és uralkodj.
2021. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!