Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 2 évvel ezelőtti önmagamhoz...

A 2 évvel ezelőtti önmagamhoz képest feszültebb és görcsösebb vagyok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Azt érzem mióta kapcsolatban vagyok a párommal, kb 2 éve, nem tudok felszabadult lenni és a társaságban való feloldódás is gondot okoz, egyszerűen nincs kedvem társaságba menni, vagy ha mégis elmegyünk nem tudom maximálisan jól érezni magam. Sokkal többet stresszelek és gondolkodom dolgokon, ez szerintem nem egészséges. Mit lehet tenni?

2020. szept. 25. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
22/L
2020. szept. 25. 10:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanabba a társaságba mentek? Szóval egy ilyen társaság van, amiben feszült vagy?
2020. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azóta van ez amióta a pároddal együtt vagy. Most akkor ehhez egy kis logika kellene, és akkor rájössz, hogy valami van a párodban ami feszültséget kelt benned, vagy valami úgy az egész kapcsolatban nem klappol.
2020. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny típus a párod? Mert ettől lehet, hogy félsz, hogy félreérti, amit a társaságban csinálsz.
2020. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott.

Attól ne leszel kevésbé feszült, csak más lesz a feszültség tárgya. De néha már az is felüdülés.

2020. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egy tarsasagban, kulonbozo tarsasagokban. Tudom, hogy koze van hozza, de ugy szeretnek valtoztatni ezen, hogy o ne vegye eszre, illetve probalom megerositeni magamban, hogy nem a kapcsolatunkkal van a gond, csak en vagyok tulsagosan frusztralt szemelyiseg..
2020. szept. 25. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azzal akarsz a dolgon segíteni, hogy bemagyarázod magadnak, és felspanolod magad azzal, hogy te magad vagy a rossz, a hiba benned van.
2020. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy amugy jo iranyba valtozok tole, nagyon jo iranyokba viszi az eletem. Es lehet, hogy csak dolgoznom kellene rajta. De egyebkent valoszinuleg Nektek van igazatok, tovabb kellene lepnem. Koszonom a valaszokat!
2020. szept. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!