Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem magamat a suliban...

Miért érzem magamat a suliban egész nap feszengve? Meg olyan kellemetlenül egész nap, nem érzem magam jól ha ott kell ülnöm 7-8 órákat a suliba mindig átnedvesedik a székem alatt is az idegességtől ez miért van? Pedig nem pisilek be ? több lent.

Figyelt kérdés

Csak röhögnek a hátam mögött de azt már megszoktam.


De akkor is szerintetek miért érzek egész nap feszültséget a suliban akár tanár akár gyerek elmegy mellettem, de ha egyedül vagyok éppen akkor is de csak a suliban, és ha hazaérek akkor rögtön elmegyek vécére mert a suliban ahhoz is feszengve érzem magam.


Itthon megkönnyebülök, érdekes más közhelyeken nem érzem annyira ezt a nagy feszengést csak egy kicsit...



2021. máj. 21. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vírus előtt is így volt? Vagy csak hogy azóta hogy visszatértél hosszú idő után a bezártságból?
2021. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen szorongsz. Mitől félsz ennyire?(tanártól, vagy hogy nem tudsz megfelelően teljesíteni, osztálytársaidtól, szüleidtől?)
2021. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Azt mi honnan tudjuk? Te ismered magad, nem??? Szállj magadba és nézz szembe a félelmeiddel, ideje tisztázni magadban, hogy mit érzel a suliban.
2021. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vírus előtt is pontosan ugyanúgy féltem...
2021. máj. 21. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs önbizalmad. Kezdj el szépen lassan felmenni azon a lépcsőn. Kezdetnek menj kondiba, utána szerezz egy kis pénzt ha megvan akkor go ruhavásárlás, lehetőleg divatos márkás cuccok. Fodrász 2 hetente, stílusos hajat vágass ne 2000 éveket, 0-ás átmenet tökéletes. Mindig adj a higiéniára. Fülpucolás 2 naponta, fürdés naponta, hajmosás heti 2x. Ruháid mindig legyenek kimosva. Használj jó illatú parfümöt minden nap. Kezdj el olvasni mert az fejleszti a kommunikációdat, vannak motivációs könyvek. Ne gondolkozz túl sokat, csak cselekedj.
2021. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, tisztálkodok rendesen, igényesen sminkelek, hajam szép copfba van, nem zsíros. Nem vagyok pattanásos sem, fülemet mindennap pucolom. És a ruháim mindig ki vannak mosva és divatosak. És használok márkás parfümöt is.
2021. máj. 21. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy fiú vagy, ne haragudj. Azt írtad, hogy a hátad mögött nevetnek. Ezt milyen indokkal teszik?
2021. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!