Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a rocker,...

Mi a véleményetek a rocker, metálos vagy akár punk csajszikról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ha megláttok egyet? Egyből elitélitek vagy nem izgat különösebben?

2021. okt. 12. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon bejonnek, es menők
2021. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem bejön az a stílus.

Főleg ha fogszabályzós :D

2021. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Nem a zene stílusa a lényeg vagy a nadrágja. Nem nincs baj ha szépen kerekedik a bőrnádág. :) Stílusa a lényeg meg nőies legyen, és kedves.


Ha férfiként viselkedik akkor nem...

2021. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
A zenei ízlésük szimpi, de szomorú, ha annyira nincs egyediség bennük, hogy a zenei ízlésük határozza meg a kinézetüket és a viselkedésüket.
2021. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, állami cégnél dolgozott igazgatóhelyettesi pozícióban.
2021. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sajnos nagyon kevés van belőlük, pedig szeretem rajtuk ezt a stílust, én is metálos vagyok, könnyebb lenne úgy ismerkedni, hogy ez közös bennünk.
2021. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha netán egyike vagy ezeknek a kategóriáknak… miért érdekel mások véleménye? Mert aki VALÓDI tagja ezeknek a szubkultúráknak, és nem csak divatból vagy “beilleszkedési vágyból” ölti magára ezeket a “maskarákat”, azt nem hatják meg a felszínes tömeg tévképzetei.


Ez ugyanolyan kérdés, mint amikor hasonló emberektől azt kérdezgetik, hogy miért járnak feketében. Azért mert “depressziósak”, vagy “rendbontó huligánok”?

…Persze, egy olyan ember, aki eleve gyűlöli és megveti a sztereotípiákat, majd pont az fog erre olyanokat válaszolni, hogy “azért, mert ez olyan szép gyászos szín, tükrözi a mély fájdalmamat”, vagy “olyan sötét, mint a lelkem”. 🤦🏻‍♀️


Ha engem kérdezel: elég nagy szemét lennék, ha elítélném a szubkultúrám tagjait. Egyedül azokat a pózerkedő kistiniket ítélem el, akik számára ez az egész csak valami időszakos, külsőségbeli divat. Közben 95%-ban a leghitványabb aktuális popszennyet hallgatják, de náluk jóval idősebbekre is olyan lealacsonyító, flegma pillantásokat mérnek, mintha ők lennének a legtrúbbak az univerzumban. Na, ez hulla ciki, de tényleg.

2021. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Furák az alternatívságuk miatt.
2021. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi, magam is darkos lévén annyifélét ismerek, hogy ugyanúgy nem lehet egységes személyiségjegyeket rájuk húzni, mint bármilyen random emberekre az utcán.
2021. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

A metálosok bejönnek, a rockerek és a punkok nem. Utóbbiak két okból: 1. nem szeretem ezt a zenét és 2. általában igénytelenek. És tisztelet a kivételnek, mert nyilván vannak, de 20 év fesztiválozás, koncertezés után nem a hasamra ütöttem és írtam valamit.

Metálos lányokból is jobban kedvelem, akikben van némi báj meg egyéniség. Van egy kedves hölgy ismerősöm, black metált, meg deathet hallgat, menő munkája van, jó anyagi helyzete, sportos, hétköznap nem kifejezetten öltözik így. Senki nem gondolná róla, milyen extrém metált hallgat, koncerteken meg úgy öltözik, meg sminkel, mint valami metál istennő. :D Na, az ilyen bármikor jöhet, ja és egyébként annyira csinos mindig a hosszú szőke hajával, meg jó alakjával és szexi ruháival, hogy kiválik a tömegből.

2021. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!