Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, és valamiért úgy érzem hogy híres szeretnék lenni, bárhogyan csak jobban ismert akár szinész.Nemtudom.. Szerintetek hogy lehet valaki híres?Könnyen vagy nehezen? Vagy hogyan kell ezt elkezdeni, stb?

Figyelt kérdés
Színész az egyik, ami szeretnék lenni, csak emelt biosz-kémia szakon vagyok, mert lehet vegyész akarok lenni, de milyen jó lenne már olyan színésznek lenni mint pókember vagy stb

2021. nov. 25. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha híres színész is az ember,hiába szeretik millióan is,mert nem az embert szeretik önmagában,nem a viselkedését,hanem azt amit csinál.
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én értem, de akkor lennének szinész barátaim, meg jól szórakoznék, szerintem színésznek lenni nagyon jó
2021. nov. 25. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te vagy még tegnapról? Ha igen, akkor engedd el. Éld a normál életed, nem kell feltétlenül magányosan. Kit érdekel, hogy híres vagyok-e, vagy nem? A magány nem ettől függ. Nagyon sok híres színész, zenész, celeb éli magányosan a mindennapjait. Mert a rajongás ideig-óráig tart. Nagyon kevesen maradnak a köztudatban évtizedekig.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2021. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha profin megtudod játszani magad,akkor csak hajrá. :)
2021. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as nem, nem én vagyok, csak izgalmas életet szeretnék és valamiért úgy érzem, hogy youtuberek, (híresebbek) színészeknek izgalmas az életü, meg ha híres vagy.
2021. nov. 25. 18:27
 6/7 Ramiz ***** válasza:
Énekhangod milyen? Mennyire vagy muzikális alkat? Vagy csak a színészet vonzana?
2021. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Énekhangom, hát nemtudom..

Mennyire jó-e, ének órán mondták 2-3an hogy jó, dehát na..

Muzikális alkat,hát táncra nem nagyon jároky talán tervezeky gitározom 2-3 éve.

2021. nov. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!