Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Otthagynátok egy klubot/csapat...

Otthagynátok egy klubot/csapatot, ahova frissen csatlakoztatok, ha ott lenne álmaitok nője, aki nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni valahova, és van egy lány, akibe egyszerűen beleszerettem. Eddig nem tűnik úgy, hogy én különösebben érdekelném, de teszek egy próbát és elhívom valahova.


De számolnom kell azzal, hogy nem sikerül. Az a helyzet, hogy egyszerűen megőrülök, annyira szép a mosolya és mindene. Nem is igazán értem, hogy a többi fiú hogy tudja figyelmen kívül hagyni és a feladatra koncentrálni, de mindegy. Nekem nagyon nehéz. Normális, ha ilyenkor inkább úgy döntök, hogy otthagyom az egészet, csak ne kelljen állandóan látnom, mert magamat szívatom vele?


2021. dec. 18. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges önbizalommal rendelkező ember, elfogadja azokat a tulajdonságait, amik nem túl dominánsak, de előnyére tudja formálni. Ne legyél saját magad ellensége, azt kell tenned, ami boldogságot okoz, nem kell ezért menekülni! ;)
2021. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha lány elhivatott a csoport dolgaival kapcsolatban, akkor nem hiszem hogy mellette pasizni is fog. Persze egy próbát mindenképpen megér, legfeljebb kikosaraz.
2021. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senkije, es kozos hobbitok van (vagy nem tudom milyen klubb ez) akkor eloszor probalj meg lassan kozeliteni fele, lesz ra gondolom lehetoseged ha szivesen foglalkozik veled akkor meg hivd el valahova, ha ugy latod nem nyitott rad akkor meg csak ezert szerintem ne hagyd ott a helyet kiveve ha nem fontos szamodra, akkor egy all in-t bejatszhatsz, h bevallod h tetszik aztan ha nem jott be dobbantasz egy ido utan (semmikepp se rogton).
2021. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsot szarul fogalmaztam de remelem atjott.
2021. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tenyleg eloszor puhatolozz: beszelgess vele ,vedd fel facebookon. Ott nezd meg,mit ir ,h egxedulallo-e.


Egyebkent meg sportklubon belul szerintem nem illik osszejonni. De majd kiderul,h all hozza.


Azert,mert tetszik valaki,nem kotelezo neki viszonoznia es neked meg ezt el kell tudni viselni. Lelkileg is birnid kell az eseseket.

2021. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam, próbálok vele beszélgetni. Sajnos nagyon nehéz a körülmények miatt. (Azért fogalmazok ilyen ködösen, mert ha leírom, milyen klub ez, akkor ő is rátalálhat erre a kérdésre, az meg kínos lenne. Nem tudom, olvassa-e ezt az oldalt.) Fb-on is bejelöltem, bár nem akarok ott beszélgetni vele, ott csak egy üzenetet küldtem neki, de nem indult be a beszélgetés. Ez az egyik olyan jel, ami miatt nem érzem túl biztatónak a helyzetet.


A másik, hogy azon pár alkalommal, amikor egy kicsit tudtam vele beszélni (de tényleg csak pár percnyi időkről van szó) mindig én kezdeményeztem, mindig én kérdeztem tőle. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem minden lánynak jövök be, aki kérdezget, de minden lány, akinek bejövök mindig visszakérdez egy beszélgetésben. Nekik ez az egyik eszközük a vonzalom kifejezésére.



"Ha lány elhivatott a csoport dolgaival kapcsolatban, akkor nem hiszem hogy mellette pasizni is fog."


Na, ezen már én is gondolkodtam. A lány nagyon elhivatott. Viszont ő már régóta jár, én meg csak épp elkezdtem, és én a magam részéről simán járnék inkább máshova, ha ez lenne az ára, hogy egy ilyen elbűvölő lánnyal összejöjjünk.



"Azert,mert tetszik valaki,nem kotelezo neki viszonoznia es neked meg ezt el kell tudni viselni"


Miért kell? Nekem sem kötelező ottmaradni, ha megalázónak érzem magamra nézve a helyzetet. Márpedig álmaim nőjét látni állandóan és tudni, hogy még csak egy puszit sem adhatok neki és egy randira se hívhatom el számomra az.


Pont ez az, amiről a kérdésem szól amúgy. Lehet, hogy én vagyok nagyon éretlen, de én nem értem azokat az embereket, akiket kikosaraz az, akibe tényleg szerelmesek, és utána képesek barátságban lenni vagy mosolyogni az illetőre, vagy akár jóban lenni a párjával. Hát én erre képtelen lennék. Én ilyenkor felégetek inkább minden hidat és gondolatban elküldöm a párját melegebb éghajlatokra, de én ugyan nem fogom azzal alázni magam, hogy ott van a lány és ott van a párja, és ott van köztünk a tudat, hogy "látod, te nem voltál elég jó nekem, de ő itt igen. Nézd meg jól!", és tudja, hogy az én jókedvem csak tettetett. Nem nagyon hiszek ebben, hogy egy kikosarazás után lehet méltósággal folytatni, az az igazság. Mindig ott lesz szerintem egy alá-fölé rendeltség onnantól kezdve a lány javára. Neki erősödik az önbizalma, tudni fogja, hogy milyen hatással van a fiúra, és hogy ezzel élhet is bármikor, amikor akar.


Az egyetlen kivétel szerintem, ha azért kosaraz ki, mert már van valakije, az tiszta sor.

2021. dec. 18. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek sokáig szenvedni, de főleg nem bírom a megalázó helyzeteket, így aztán biztos továbblépnék. Különösen egy olyan helyről, ahova csak mostanában keveredtem be.
2021. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Az egyetlen kivétel szerintem, ha azért kosaraz ki, mert már van valakije, az tiszta sor."


Ezt most úgy írtad, mintha a környezetedben lévő összes lánynak utánad kellene epekednie. :D

2021. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Belőled jó politikai újságíró lenne!:D

Kiemelsz a szövegkörnyezetből egy mondatot és annak alapján ítélkezel.

Aki az előző mondatokat is olvasta, az tudja értelmezni, hogy mit akart mondani a Kérdező.

2021. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Így van, nem mondtam semmi ilyesmit. Azt mondtam, hogy az egyetlen eset, amikor szerintem a fiúnak ez nem ciki, megmarad utána a méltósága. Ha azért küldi el, mert nem az esete, akkor utána elég gáz egy társaságba járni, tudván, hogy őt leértékelte az, akinek ő felajánlotta magát.
2021. dec. 18. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!