Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Otthagynátok egy klubot/csapat...

Otthagynátok egy klubot/csapatot, ahova frissen csatlakoztatok, ha ott lenne álmaitok nője, aki nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni valahova, és van egy lány, akibe egyszerűen beleszerettem. Eddig nem tűnik úgy, hogy én különösebben érdekelném, de teszek egy próbát és elhívom valahova.


De számolnom kell azzal, hogy nem sikerül. Az a helyzet, hogy egyszerűen megőrülök, annyira szép a mosolya és mindene. Nem is igazán értem, hogy a többi fiú hogy tudja figyelmen kívül hagyni és a feladatra koncentrálni, de mindegy. Nekem nagyon nehéz. Normális, ha ilyenkor inkább úgy döntök, hogy otthagyom az egészet, csak ne kelljen állandóan látnom, mert magamat szívatom vele?


2021. dec. 18. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. Én is pont azt írtam hogy azt is illenék méltósággal viselni ha valakinek nem te vagy az esete, ami tudom hogy nehéz, de, mehet még oda egy olyan lány is, aki annak a másiknak jelezné hogy, "látod, neked nem kellet ez a srác, nekem viszont igen!" :) Tudom ez ritkán fordul elő, de mégis megtörténhet.
2021. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon életszerű :D Én utálom, ha lepattintanak. Nem azért, mert sérti az egómat, hanem mert elbizonytalanít magamban. Ilyenkor úgy érzem magam, mint egy leprás, vagy valami creep, aki úgy nyomul, hogy a lányt zavarja. Nem tudom, miért kapok ilyen reakciót, egyáltalán nem nézek ki rosszul.
2021. dec. 20. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!