Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék újra megbízni...

Hogyan tudnék újra megbízni az emberekben? Apámat elsős koromban láttam utoljára, anyám elhagyott egy férfi miatt. Nagyszüleim neveltek/nevelnek és úgy érzem, hogy főleg a nagymamám elkényeztetett, pótolni szerette volna a szüleimet.

Figyelt kérdés
Nem járok el sokfelé. Nem tudok ismerkedni, nem tudok senkit sem közel engedni magamhoz. Ha próbálkozik valaki közel kerülni, akkor "eltolom", elmenekülök. Szégyellem a szüleimet :(. Egyetemen tanulok és közben dolgozom mellette, azonban úgy érzem az Emberi kapcsolatok tárgyból megbuknék. Úgy érzem unalmas vagyok egy ther mások számára. Kérlek segítsetek hogyan tudnék ebből az állapotból kikerülni. Nem sajnáltatni szeretném magam hanem változtatni szeretnék, de eddig nem sok sikerrel ment.
2021. dec. 20. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Kamu.
2021. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el eléggé szar tud esni, ha a szüleidnek nem kellettél.
2021. dec. 20. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Keksz kell?

Bontatlan győri édes.

2021. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
*szarul
2021. dec. 20. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult a szüleiddel, de szégyelned semmiképpen nem kell, te arról nem tehetsz hogy nekik ilyen hozzáállásuk volt.

Ahhoz hogy a bizalom kiépüljön azért sokat kell tenni, nem baj ha kicsit bizalmatlan vagy.

És biztosan nem vagy unalmas csak fel kell, hogy szabadulj el kell engedni magad.

Ügyesen építgeted az életed, egyetem mellette munka.

2021. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érthető a bizalmatlanságod. De lazulj el, nyiss jobban mások felé, persze ahogy az 5. is írta, az egészséges óvatosság legyen meg. Unalmas semmiképp nem vagy. Ne beszéld be magadnak, mert elhiszed. Estem én is ebbe a hibába, csak más szituációban és nem volt egyszerű kimászni belőle. Szóval ne legyél saját magad akadályozója :)
2021. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!