Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori ez a jelenség?

Mennyire gyakori ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem bízom meg az emberekben. A többségben legalábbis biztos, hogy nem.

Egy kezemen megtudom számolni, hogy ki az akinek valamennyire bizalmat szavazok, de még azoknak se teljes mértékben.

Van más is, aki hasonlóan vélekedik?

A másik kérdésem még az volna, hogy aki ebben érintett volt az túl tudott lépni ezen, vagy ugyanott van ahol a part szakad?

Kíváncsi vagyok erre, mert nem biztos, hogy ez hosszútávon jó, de sajnos nyomós okom van erre.



#bizalmatlanság #blöff #elveszett hit #sok ember nem érdemli meg a bizalmat #kibe lehet megbízni #álcázás nagymesterei
2021. aug. 22. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem csodálom, Mo.-n alapból megbízhatatlan bandák társasága van.
2021. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Xar emberek miatt nem kell az egész hitedet elveszíteni az emberiségben.

Ez egy piszok nagy hiba,és marhaság.

Attól még lesznek normálisak,akik szintén nem bírják a nemnormálisakat meg stb.

Vannak sokan,de ha ennyire leszűkíted a kört te sem jársz szerencsével...

2021. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. Senkiben sem bízok, kivéve az egyetlen barátnőmet. Ő sosem szúrna hátba. Se apámban, se a barátomban, senkiben. De szerintem nem is kell mindenkiben 100%ban megbízni. Főleg nem a családon kívüliekben vagy idegenekben.
2021. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!