Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek magammal szilveszt...

Mit kezdjek magammal szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy eddig biztos volt, hogy megyek egy házibuliba, amit egyik osztálytársam szervezne. Igen ám, de kiderült, hogy kb 10en lennénk, és az egyik barátnőm szerint így semmi értelme nem lenne. Erre kitalálta, hogy csatlakozzunk a tesójáékhoz. Nos, ők 4 évvel idősebbek mint mi, és enyhén szólva nem szimpatikus az a baráti társaság. Az a tipikus nagyszájú, lerészegedős fiúbandáról van szö, akik mindenkire rámásznak. A helyszín meg egy random hely lenne, ahol fizetni kéne a piáért és magáért a helyért is.

Na szóval nekem nem nagyon érné meg. Ugyanakkor ki szeretnék egy kicsit mozdulni szilveszterkor, de így...

Eszembe jutott, hogy akkor azokat hívom meg, akik szintén ódzkodnak ettől az ötlettől(3fő:D)és tartunk egy filmnézős estét.

De lehet, hogy ez sem fog összejönni...


Nektek van valami tippetek?

19/L



2021. dec. 25. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
maradj az első variációnál és menj el az osztálytársadhoz.
2021. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem szeretem a tömeget, meg a fitetős helyeket szóval biztos az osztálytársadhoz mennék.
2021. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátnőd menjen csak, te meg maradj az ereseti tervnél. Már mint én ezt tenném...
2021. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Én olcsón tudok füvet :D ha érdekel nagy tételben szólj, betépünk és szexelünk.


Na de komolyra fordítva a szót én sem tudom mit csináljak még, az összes terv amit ki gondoltam el lett cseszve :/ buliba meg nem akarok menni, szóval lehet csak itthon piálok stb.

2021. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 10 en lesztek miért nem jó? Kevés? Szerintem annyian bőven ellehet lenni.

Én is gondolkodom, hogy elmenjek e egy helyre vagy se. Lehet egyedül sokkal jobban ellenék.

2021. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ohh, akkor ezek szerint nem fogalmaztam egyértelműen. Aki szervezné a bulit, ő is inkább "csapódna"a többiekhez, ezért ő nem is csinál, mivel változott a terv.


Igen, 5-ös a többiek szerint kevés a 10-es létszám ezérr variàltak.


De ettől függetlenül köszi a válaszokat, ment a zöld:)

2021. dec. 25. 14:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es filmnézős pizsiparti. Nem a létszám teszi a hangulatot, sőt!
2021. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
hát nem tudom, nekem 19 évesen pizsiparty szilveszterkor elképzelhetetlen lett volna... 14 évesen már bulizni jártam
2021. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Gyertek velünk bulizni, megyünk karaokezni 😀
2021. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

#9:

Azt se tudja, ki a f*sz vagy. 😆

2021. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!