Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem hívtak meg a barátaim egy...

Nem hívtak meg a barátaim egy házibuliba sem a faluba, mindig találtak valami kifogást. A Szilvesztert egyedül töltöm majd. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Az én hibám is, mert nem vagyok az a beszélgetős típus meg az a ívócimbora. Otthon inkább magamban írogatok meg ilyesmi. De jó lett volna bulizni egy jót mint a többi ember. És ráadásul az egyik elit buliban ott van a lány aki tetszik, ezzel el is úszott a lehetőségem, hogy beszéljek vele. Bár ő amúgy is férfimodellekkel bulizik. Az olyanok meg én, az evolúciós zsákutcák maradjanak itthon, nem igaz?
2014. dec. 25. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vigyél nekik egy pár üveg piát akkor tuti te leszel a legjobb haverjuk!

A csajnak meg valami ajándékot :)

2014. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha a Baràtaid lennènek nem kifogásokat keresnének, hanem természetes lenne, hogy meghívnànak.
2014. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a szilveszter estém is hasonló lesz a többihez. Hát jó, bele kell törődni, hogy én mellőzött vagyok.
2014. dec. 25. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem más haveri kört kell keresned,és akkor Te is el tudsz menni majd bulizni hétvégenként. Az is lehet,hogy olyan körökben próbálsz mozogni,ahol "nagymenők" vannak,és -ez nem szégyen- valahogy nem illesz közéjük,nem igazán akarnak bevenni a csapatba. De Te tudod,mit akarsz kihozni az életedből,és hogyan sikerül majd...
2014. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az evolúciós zsákutca nem létezi! "Minden zsák megleli a foltját" Menj máshova, utazz sokat, előbb utóbb megleled azt akinek tetszel! De te ne keresd, majd Ő talál meg téged! Legyél nyitott, az utálkozások helyett próbálj meg szeretetet sugározni!
2014. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és te hány barátodat hívta meg házibuliba? xd
2014. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emlékezz, múltkor mit csináltál azért.. Nyomultál egy csajra, majd miután lepattintott, összetörtél egy széket és azt üvöltötted felvágod az ereidet. Ezekután mondd, mégis ki hívna? Lerírtad meged, ennyi, maradj otthon, aludjál.
2014. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezek nem barátok.

én se vagyok beszédes, mégis hívtak. nem a legmenőbb buliba, hanem tűzijátékot nézni, de az is valami

ha tudsz valakit, akit szintén nem hívtak, próbálj vele valami programot csinálni

2014. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Röcsögei Péter ***** válasza:
Találj hobbit. 20 év múlva 50-nel öregszenek ők, te meg 10 évet letagadhatsz majd. Az a lány is megcsúnyul hamar.
2018. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudom,hogy régi de velem pont ezt tortent ma👏🙂 a barataim nelkulem buliznak...nem hivtak...nem is emlitettek...es ami megjobb hogy kerdeztem toluk hogy hol vannak es azt irtak otthon🙂🙂🙂🙂🙂 par perc mulva latom a kozos kepet instan.... jol kezdodott ez az ev is...😫
2020. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!