Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 éves lány vagyok. Tudom ez...

16 éves lány vagyok. Tudom ez fura de még soha nem aludtam egy barátnőmnél sem. És idén szilveszterkor ott fogok aludni az egyik barátnőmnél. És nem tudom mit vigyek magammal. Mit szoktatok 1éjszakára vinni? (Lehet, hogy bulizni is elmegyünk)

Figyelt kérdés
Ja és azon is gondolkodtam, hogy valami ajándék vagy "hozzájárulás" is kellene. Én egy üveg pezsgőre gondoltam.

2014. dec. 23. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
2 bugyi, 2 zokni, pizsama, másnapra ruha, fogkefe. Én ennyit szoktam :D pezsgő jó ötlet.
2014. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak pénzt.

Mondjuk én fiú vagyok:D

2014. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz,aszpirin, ruha
2014. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mélytengeri búvárruhát meg piros fodros nagyibugyit.
2014. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogkefét.

Mondjuk, így, hogy szilveszterkor mész, jó ötlet a pezsgő.

2014. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vigyél olyan ruhát is amiben elnézhettek bulizni

kaja, pia

mobiltöltő :D hasznos

2014. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fogkefe, PIA , fogkrém, PIA , törölköző, PIA , kedvenc kispárnád, plüssállatod, PIA , holnapi ruci, PIA, süti, pogi, amibe belesütödted a szívecskéd minden szeretetét *-* <3 , PIA


és ha szeretnéd, hogy 10 év múlva is emlékezzen a bulira, akkor sok konfetti meg flitter, ilyenek... occó pezsit szétlocsolni, mint a forma 1-ben, minőségibbet meginni :))

2014. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én amikor egyik barátnőmnél ott aludtam ezeket vittem egy éjszakára(az szimplán egy pénteki nap volt)


Pizsama, farmerbe meg egy pólóba mentem,vittem plusz egy pólót másnapra.Bugyit,zoknit, én vittem egy üveg colát és egy kis házi páleszt :D meg chipszet.


Mivel lehet bulizni is mentek,vigyél egy bulizós ruhát, ja és igen,töltő,fogkefe,másnapra kis smink korrektor,szempillaspirál ilyesmik :D de gondolom ez alap.


Szilveszterkor jó ötlet a pezsgő, vinnék még hozzá egy kis pogácsát vagy chipszet. Esetleg ha anyud csinált egy kis mézes kalácsot.

2014. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a SZJG összes kötetét is vinném :)
2015. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én sokszor aludtam a barátnőmnél.


amit vittem: 1 bugyi és 1 fogkefe.

vagy csak 1 fogkefe mert a bugyit előtte cseréltem :D


aludtam a rövid pólomban de nállunk alapból ugy ment hogy spontán -Ott voltam nálla és akkor :na aludj itt :D és vettel a telót : anyu a barátnőnél alszok.(amugy mi nem mentünk diszkóba akkoriba) szóval megbíztak a szüleim.

pénz az alapból volt de az se sok ..

szóval nem kell nagy cucc sőt ez a lényeg benne

2017. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!