Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok akik minden hétvégén...

Azok akik minden hétvégén járnak bulizni, nem vagytok fáradtak?

Figyelt kérdés

Tanulás, vagy munka mellett hogy lehet bírni, azt hogy hétvégén egyik éjszaka szinte végig fent vagytok?

Azokat az embereket nem is értem akik éveken keresztül csinálják ez. Meg nem unják meg néhány év után? Átlagban hány éves korukig járnak az emberek?

Én tiniként voltam párszor nyáriszünetben.


2021. dec. 26. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én 18-20 éves korom körül csináltam ez, és néha én is elgondolkodom, honnan volt akkor annyi energiám, de volt. Egész héten suliban voltam+dolgoztam, pénteken mentem bulizni, szombat reggel meg dolgozni. Volt, hogy elmentem még szombat este is bulizni, aztán vasárnap is dolgozni.


Akkoriban nem untam. Nagy baráti társasággal jártam, néha berúgtunk, pasiztunk, jól éreztük magunkat, én tulajdonképpen jó érzéssel gondolok vissza erre az időszakra, sok élményem van onnan.


Most 30 éves vagyok, már nem bírnám, azon is kiakadok néha, ha a kisfiam éjszaka nem akar visszaaludni :D

2021. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amiót apandámiacirkusz van, nem járok bulizni, mert nincs flepnim.

Jó pár évvel ezelőtt, bármily fura is legyen, de 40 évesen csaptam bele a bulizásba. Jó bő másfél évig volt, hogy szombat estét nem töltöttem otthon, de sokszor már a pénteket sem. Nagyon jó volt, de aztán egyszercsak szólt a szervezet, hogy elég, hogy vegyek vissza. Egy rosszullét után 4 napig aludtam egyhuzamban. Aztán visszatértem a bulizáshoz, de csak havi 1-2 alkalommal, néha párhetes szünetekkel. Aztán 3 éve olyan a melóm, hogy sokszor 7vgn is dolgozom, így már mégjobban megritkult. Amióta védettségi akármihez kötik, azóta semmi.

Megunni nem untam meg annak idején soha, de ma már kevésbé is motiválna, hogy elmenjek.

2021. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem vagyok faradt ... egesz heten pihenek, hogy birjam a hetvegeket :)
2021. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18-22 évesen néha heti többször buliztunk, pedig mellette volt egyetem, munka, miegyéb. 31 évesen meg már attól ki vagyok borulva, ha nem kerülök ágyba hajnali egyig. :'D Arról nem is szólva, hogy amennyi koktélt megittunk, hát a negyedétől fejreállnék.

Fiatalon pörög az ember, mint a duracellnyuszi. :D Ez ilyen.

2021. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly úgy dolgoztam végig az egész évem kB hogy hétköznap 3 műszakban dolgoztam egy gyárban, szombat vasárnap beugrós voltam egy kocsmában mint pultos.

Szombatom este 8ig dolgoztam majd utána elmentem bulizni, hajnal 3kor leléptem, aludtam 2 órát, majd mentem reggel 6ra nyitni a kocsmát, hétfőn meg kezdtem a gyárban a melót 😅

Nem tudom hogy bírtam de imádtam ezt az időszakot.

Bár előtte is 16 éves koromtól szinte minden hétvégén buliztam.

Tavaly óta húztam be a kéziféket mert született egy kisfiam.

De szerintem simán bírnám most is 😅

29/N

2021. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akárhol lehet fáradt az ember.


Egy kis buli jó kikapcsolódás a hétvégére, kipiheni magát az ember, levezeti a stresszt.

2021. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!