Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ahogy elkezdtetek dolgozni...

Ahogy elkezdtetek dolgozni ritkábban mentetek szórakozni mint sulisan?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én ugyanannyit mentem. Igaz már kinőttem belőle, de nagyon sokáig minden hétvégén mentem, egyáltalán nem volt ennek ahhoz köze, hogy dolgozok vág tanulok épp.
2021. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*vagy
2021. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert attól, hogy elkezdtem dolgozni, még nem hagytam abba a tanulást, a kettő egyszerre pedig durva tud lenni így ritkábban tudtam csak szórakozni menni.
2021. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt családom, addig munka mellett többet buliztam, mint egyetem mellett, pedig akkor se vetettem meg a bulikat. Most közel negyvenhez már örülünk, ha évente egyszer-kétszer eljutunk valahová a feleségemmel, igaz már se az italt, se az ébren maradást nem bírom annyira mint régen. Tíz évvel ezelőtt nem egyszer a buli után, alvás nélkül mentem be az irodába. Csak annyit voltam otthon, hogy gyorsan lezuhanyoztam. Most ez már nem hiszem, hogy menne.
2021. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. A melót lerakod késő délután. A tanulással ritkán volt így. Főleg egyetemen. Voltak görbe esték, de sokkal rosszabb volt utána pótolni a kiesett időt.
2021. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!