Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások is lesznek otthon...

Mások is lesznek otthon Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

24 vagyok, nem járok bulizni, így a Szilvesztert is itthon töltöm.


Te hány éves vagy?


2021. dec. 28. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kivetelesen en is itthon maradok. Nincs kedvem Bp-n nyomorogni, a baratokkal a videki hazibuli pedig nem akart ugy osszejonni, ahogy terveztuk. 7 eve nem szilvesztereztem itthon a szuleimmel.
2021. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon töltöm majd, alapból sem szeretek bulizni, de így vizsgák kereszttüzében végképp nem tudok "bulizósabb" hangulatba kerülni.

21 vagyok.

2021. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthon leszek 17/l
2021. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Én se mentem nagyon eddig sehova. 21/F
2021. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon leszek,nézem a tvt,tarsasozunk a csaladdal,olvasok.
2021. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsején van még a szülinapom is, de mindent egyedül “ünneplek”. Mondjuk szülinapokat nem szeretem ünnepelni, mivel csak egyre idősebb leszek.

Eddig mindig mindent a családommal együtt töltöttem el, de fél éve külföldön vagyok és munka miatt nem tudok haza menni.

Egy kicsikét “FOMO-s” vagyok, hogy félek attól, hogy kimaradok valamiből, mert az a normális, ha egy 20 éves lány csavarog erre-arra haverokkal. Nekem ez nem adatott meg.:D

Buék meg minden jót. Üdv.

2021. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed, vagy nem, de lakosság-arányosan többen töltik otthon a szilvesztert, mint szórakozóhelyen.
2021. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Szintén itthon, de egyedül. Társaságra vágyó lányok, hölgyek! Szívesen látok bárkit, aki nem akar egyedül lenni otthon. Kaja, virsli, pia van :)

48Ffi Bp.

2021. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
44%

hát nekem tavaly nagyon de nagyon rossz és szomorú volt!

idén csak simán rossz és picit depis lesz... otthon nyomorgunk sajnos...

ez az utóbbi 2 év kutya rossz volt reméltem legalább a szilveszter jó lesz csak úgy mint gyerek koromban mindig... de hát nem! most 23 vagyok

nem is az otthonnal van a baj hanem hogy nem lehet csinálni semmit sem

sem barátok sem rokonok avagy nagy családi összejövetel max anyámmal apámmal megiszunk egy pohár pezsgőt eszünk valamit mint minden nap aztán le döglünk az ágyba! hu de jó lesz...

2021. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!