Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csináltok szilveszterko...

Betta__ kérdése:

Ti mit csináltok szilveszterkor otthon?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani jó filmeket, könyveket esetleg valamilyen oldalakat, amikkel el lehet ütni az időt?

Köszi! :)

19/L



2017. dec. 31. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ugyanazt csinálom, mint az év összes többi napján. Ülök a gép előtt. Ha szereted a sci-fit, ajánlom a Napfény című filmet :)
2017. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorizok.


Összedobtam nemrég egy nagyon gyors kis harapnivalót, virslis lepényt. Nem mintha nem lenne kaja ezenkívül, de kellett alkotnom valamit :D

A továbbiakban szerintem tévézni fogok, feltéve ha találok jó műsort.


Jó filmet ajánlani (?) Macska jaj, A cigányok ideje, 12 év rabszolgaság.

2017. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most nem akartam sehova elmenni, úgyhogy itthon vagyok. Beindítottam egy mosást, kiteregettem, takarítok, kivittem a szemetet, ami még összegyűlt, főzök, elmosogatom, amit még kell, és közben megy a tévé, egyelőre a Film+, aztán meglátom. Meg ideülök a net elé kicsit lazítani.
2017. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Idegesítek embereket és trollkodok.
2017. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre itt meg facebookon nézelődök, utána valószínű jönnek az unokatesómék, ha nem akkor a családdal társasozunk. Később lehet írok valamit, mert errefelé eléggé nyugis az élet, vagy nézek egy rajzfilmet. Amit ajánlok: Aranyhaj, Zootopia. Filmek közül: Dirty dancing (ennyi jut jelenleg eszembe). Könyvek közül: Lux-sorozat, Csitt, csitt sorozat.

Boldog új évet!

2017. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint mindig is szoktam: alszok.

De ha jó időtöltést szeretnél ajánlhatok egy-két sorozatot: Riverdale, Vámpírnaplók,de attól függ milyen fajta sorikat szeretsz

2017. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alszok. persze csak éjfélig, amikor felébredek a puffogtatásra. aztán alszom tovább. nézz sorozatot. pl stranger things. garantáltan nem fogsz aludni :D

[link]

de ezen a dmd oldalon találsz sok jó sorozatot.

2017. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!