Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki a szilveszte...

Van itt olyan aki a szilvesztert otthon tölti?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy nem mész sehová?


Én nem megyek sehova, itthon leszek. És azért, mert nincs kivel mennem.:(


Én 20 éves fiú vagyok.

Te?


Köszi a válaszokat, csak kíváncsi vagyok hogy sokan vannak e akik otthon töltik, emiatt tettem fel a kérdést.


2017. dec. 29. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel otthon leszek. Összevesztem azzal akivel mentem volna, a legtöbb ismerős meg az ismerősi körével megy.

21/F Budapest

2017. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Itthon. Miért mennék bárhová?

35N

2017. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek mivel egyrészt nincs társaságom másrészt amúgy sincs mit ünnepelni mert nagyon rosszra fordultak év végén a dolgaim és elképzelhető, hogy a jövő év eleje még rosszabb lesz.
2017. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is itthon leszek. Majdnem minden évben itthon töltöttem, mert nincs kivel menjek. Barátaim nagyon nincsenek, és azok is, akik vannak biztosan valahol máshol töltik. 19/L
2017. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül leszek, ahogyan eddig minden alkalommal, immár 25 éve.
2017. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy nekem sincs kivel mennem, sose volt.
2017. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon leszek, mert a barátaim olyan helyre mennek ahová én nem szeretnék, mert utálom a szórakozóhelyeket, csak azért pedig nem megyek, hogy elmondhassam voltam valahol, közben pedig végig rosszul éreztem magam.


21/F

2017. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy nem vágyódom el. Kialakítottuk a saját családi szokásainkat, és már alig várom az estét:), de nagyon kényelmes, hogy ha hirtelen kidőlök, akkor 1 perc alatt a saját, kényelmes, pihe-puha ágyamban lehetek, és nem kell sem éjjel a hidegben, sem reggel egy ottalvós buliról korán kelve hazabumlizni... Reggel meg pihenten ébredek, és nem kóvályogva kezdem az új évet!

35N

2017. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szabolcs megyebol valaki? :D 23f
2017. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a bulizós fajta, a szórakozóhelyeket utálom. Viszont átjön a párom barátnője, így hármasban végigkóstolgatjuk azt a kb 15 féle házi likőrt plusz 10 féle egyéb piát ami ebben az évben felgyűlt. Lehet veszek még tüzijátékot is, szóval elleszünk
2017. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!