Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban teljen az idő májusig?

Figyelt kérdés
májusban végre elutazom és kint fogok élni. már annyira várom. de valahogy most semmi sem ad erőt, főleg a téli depresszió, úgy érzem sosem jön el a május.
2021. dec. 31. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj a szabadban.
2021. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele ,csak nekem nem utazásról van szó, és én is eléggé depis vagyok , az ,hogy májusig elteljen az idő már csak az segít ,hogy kb nem is a jelenben élek,mindig máshol járnak a gondolataim. Ami nagyon rosz, keresem a megoldást :)
2021. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 ugyanez. vagy a multon vagy a jovon ragodok, mar azon gondolkozom, milyen jo lesz ott :D

igy kb azzal telik a jelenem, hogy ki se elvezem, ami mondjuk eleg baj

2021. dec. 31. 14:37
 4/14 anonim válasza:
100%
Én se :( mondjuk a jelent nem is nagyon tudnám élvezni ,annyi idióta van körülöttem
2021. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt tessék kimozdulni (a fővárosban ma 15 fok volt, most értem vissza, pólóban rohangásztam odakint)

másrészt szerintem nem rossz, amit #2-es ír, hogy ha nagyon nyomasztónak érzed a jelent, akkor gondolatban képzeld magad máshova, csinálj magadnak tavaszi hangulatot, nézegess napfényes képeket, hallgass vidám zenéket, egyél sonkát-tojást-zöldségeket, stb stb

2021. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljes lendülettel készülve a kinti életre minden nap olvass az adott országról (feltételezem távoli ország), nyelvet tanuld, írj napirendet: x órától y óráig ezt teszem, utána meg azt, aztán amazt...

Hallgass ottani rádió és tv csatornákat stb.

2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Idő utazó gépet szerezz be! Menj vissza ajövőbe.
2022. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Kint rosszabb lesz, csak mondom. Aki nem találja fel magát az országában, az máshol se fogja. Eu szinten, nem afrika szinten.
2022. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem se szimpi a mostani vezetés, de mégis ma Magyarországnál alig van élhetőbb hely a világon. Jók a fizuk, sok a munkahely, szép a város, ukránok is meg mindenki ide jön jelenleg be dolgozni. Aki külföldben gondolkodik EU válság, járvány és bevándorlók okozta késelések miatt jó nagyot csalódni fog.
2022. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tanulmányozd a térképét a városnak, ahová mész, nézd meg, hogy vannak-e ott magyarok, valami klub, vagy ilyesmi. Gyakorold, hol az orvos, a rendőr a közelben. gyakorold a nyelvet
2022. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!