Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy Flinke japán...

Fbisanyi kérdése:

Vettem egy Flinke japán fűkaszát és nem megy gyorsan mit csináljak hogy gyorsabban pörögjön nem pörög ki rendesen ???

Figyelt kérdés
vettem egy Flinke japán fűkaszát és nem megy gyorsan mit csináljak hogy gyorsabban pörögjön nem pörög ki rendesen mint a többi fűkasza mint ha valami akadályozná mit tegyek kérlek segitsetek nekem?

2021. máj. 15. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szívató nincs ráhúzva esetleg? Múltkor ez volt itt a gondja valakinek.

Nézd meg a gyertyát, hogy kormos-e. Ha igen, akkor meg kell nézni, van-e levegő, és ha igen, akkor a benzinen kell visszavenni.

2021. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen olajat használsz milyen arányban?
2021. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legelőször tènyleg a szívató kar5 nézd meg.

Sokszor idétlenül hosszú, és berántáskor beleakad a kezed, akaratlanul rá adod.

Alsó állásba legyen a szívató kar, ha üzemmeleg a motor.

2021. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kart*
2021. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a Kínai kaszák(Flinke= fürge Németül tehát nem annyira Japán) gyárilag 7000 rpm-re vannak állítva ,hogy legalább ne az első napon forgasd szét. Van egy réz állítócsavar azon tekerj befelé lassan és próbálgasd.
2021. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!