Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gyakorisok miért nem szervezne...

Gyakorisok miért nem szerveznek egy szilveszteri bulit?

Figyelt kérdés
Nem lehet mert itt a 90%-a perverz pasi,és a többi kommentektöl kiméljetek.
2018. dec. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Gondolom mert senki nem akar a saját nyakára szabadítani egy nagy adag ismeretlen embert, csak azért mert megfordultak már ugyanazon a weboldalon...
2018. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért amikor ismeretlen házibuliba mész akkor ott kiket ismersz?
2018. dec. 2. 21:14
 3/12 anonim válasza:
91%

"Miért amikor ismeretlen házibuliba mész akkor ott kiket ismersz?"

Tessék? Sose jártam semmilyen buliban ahol senkit nem ismertem.

2018. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te nem,de mások igen,rádió müsorban is szokott ilyen lenni szilveszterkor,hogy várnak embereket..
2018. dec. 2. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Az a legnagyobb ostobaságok egyike lenne . Ez részegen megfordul az agyukba aztán villámcsődületet tömegrohamot elégedetleneket törést zúzást bunyót eredményez . Mutassatok szimpatizánsok példát , hirdesd meg a neten plakáton hogy a party szabad hozzon mindenki piát meg még 2 arcot aztán meglátod .
2018. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet :D
2018. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen lenne jó dolog egy szilveszteri buli. Mármint ötletnek jó, viszont eléggé nagy csalódásnak tartanám a dolgot, mert akkor kiderülne jó pár emberről, hogy a magukról kreált dolgok nem feltétlen igazak. Így szerintem csak csalódások lennének.
2018. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Első!

Szerepjátékos oldal. Találkozók. Csupa ismeretlen ember egy rakáson, akik csak azért vannak ott, mert ugyanazon az oldalon megfordulnak párszor.

Életem legjobb bulijai, nagy beszélgetések és mókázások! Csupa kedves kis emlék és rengeteg érdekes ember! Néhányukkal sok évig meg is maradt a kontakt.

Szóval a kérdés felvetés jogos. Talán még benne is lennék.

Ellenben a 7esnek is van igazság a szavaiban. Bár én nem lennék köztük, de sokan lehet.


Viszont ha csak pár vállakozó szellemű verődik össze, szerintem már az is elég volna. Akár csak utcán ténferegni, vendéglátóipari egységeteket látogatni. (Mosdó és melegedés, meg aki akar koccintás torkot nedvesiteni.)

Akik magányosak lennének amúgy. Kiindulási alapnak, közös pontnak a gyk már pont elég.

2018. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Te nagyon prűd és intoleráns vagy. Aki szép, az perverz, és a 'perverz' pozitív jelző.


Frigid!!

2018. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Utolsó, neked meg szövegértési gondjaid vannak. Bár tény, helyesen használt vesszővel, jobban tagolva könnyebben értelmezhető lenne a kérdés, de figyelmes olvasással se lehetetlen.

A kérdező pedig azt írta, hogy az ilyen típusú válaszoktól, mint hogy ezen az oldalon a 90% perverz, ezért nem lehet bulit rendezni a gyk-t használó emberekkel, kíméljék meg, mert ő rendes válaszokat akar. Remélem így érthetőbb számodra is. Nem hívott senkit perverznek. Mellesleg az továbbra se egy pozitív szó.

[link]

2018. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!