Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberektől való félelem ,hogy...

Emberektől való félelem ,hogy alakul ki és ,hogy mulasztható el ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Úgy alakul ki, hogy például engem éveken át bántalmaztak az iskolában. Hogy mulasztható el? Le kell győznöd a félelmeidet! Tanuld meg! "Győzd le a saját oroszlánjaidat!" (Heavy túra)

Holnap írhatok tippeket, most nagyon álmos vagyok..

2022. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 l0m3x ***** válasza:
59%

Gratulálok az előttem szólónak. Ennyit az emberi segítségnyújtásról. "most nagyon álmos vagyok"(Mi a gyík?) És egy szar idézet.


Gondolom egyfajta pánik fog el. Ha leírod a gyökerét, talán tudok rá választ.

Ja, én is idézek, hogy segítsek: "Szembe szélben nem érdemes kaszálni, mert elüt az úthenger."

2022. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Traumá(k)tól. A negatív élmények, vagy az elszigeteltség miatt.
2022. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt hívják szociális szorongásnak. Egy jó pszichológus tudna segíteni és egy elfogadó közösség. Ez fakadhat onbizalomhiányból is,lehet azon is dolgoznod kéne. Sok minden állhat a hátterében,először erre kell rajonni,hogy mi ennek az egésznek az oka.
2022. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!