Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy egyedül hová menjek ahol lehetőség adódhat új embereket megismerni (fiúkat, lányokat egyaránt)? 19f

Figyelt kérdés

Itt nőttem fel egy kisvárosban, de eddig olyan szinten nem foglalkoztam a társasági dolgokkal (haverkodás, ismerkedés), nem mozdulgattam ki, hogy kb. olyan mintha most költöztem volna ide és nem ismernék senkit.

Szóval egyedül kéne elindulni ismerkedni, ti hogyan csinálnátok?



2014. szept. 9. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Edzőterem?

Ha van kutyád, vidd el sétálni a parkokba, a többi kutyással könnyen ismerkedhetsz ott.

2014. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2014. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom sokan nem hanyagolták el ezeket a dolgokat, régóta van társaságuk és nem szorulnak arra, hogy egyedül álljanak neki ennek a nulláról.

Mások pedig szívvel lélekkel űznek valami hobbit, sportot (ami által lesz társaságuk, és rajtuk keresztül már el lehet indulni), csak az a bibi, hogy nekem nincs ilyen. Elég cink a szitu.

2014. szept. 9. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Beiratkoznék egy nyelvtanfolyamra pl, de tkp akármilyen tanfolyam megteszi, de ha olyasmire íratkoznál be, ami még kimondottan érdekel is, akkor jó eséllyel máris hasonló érdeklődési körű emberekkel is ismerkedhetnél.
2014. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanfolyamok drágák nem? Legalábbis én jártam már nyelvtanfolyamra és 60 rugó volt.
2014. szept. 9. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
mikor elmegyek buliba, ott tuti 7-8 új embert megismerek
2014. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!