Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen pizzafutár az ilyen?

Milyen pizzafutár az ilyen?

Figyelt kérdés

Azt sem tudta hogy a rendelésemhez pontosan melyik ételek italok tartoznak (csak 2db volt), majd fizetésnél adok neki egy 5000-rest, mert nem volt nálam kisebb pénz és valamennyi 3000 ft volt alapból a rendelés.


Amikor nyújtom neki a pénzt, mondja "nem tudom mennyibe került a rendelés" és csak néz rám.


Végül felhívta a diszpécsert.


Majd közli velem, hogy nem tud rendesen visszaadni mert nincs nála annyi pénz.


A rendelésbe már alapból van borravaló.


Mivel nem tudott visszaadni ezért +60 forinttal meg kellett jutalmaznom.


Normális az ilyen dolog, hogy a pizzafutár azt sem tudja melyik rendeléshez mik tartoznak, fizetésnél fogalma sincs mennyit adjon vissza meg hogy mennyibe került a rendelés, majd vissza sem tud rendesen adni ezek után?



#adwr
2022. jan. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A pizzafutár gáz volt, de még jobban, aki tételes blokk és váltópénz nélkül útnak indította.

Csodálom, hogy a címet megmondták neki!:)

2022. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan eset nálam ételkiszállításnál, hogy a konyhalány hozta ki a kaját, mert lebetegedett a futár. Na ott is voltak érdekes dolgok!
2022. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Pontosan...


Es ezen felul 11-tol vannak rendelesek, es en 11:05 kor adtam le. Eleg sanszos hogy en voltam az elso rendelo, tehat azt sem mondhatja hogy nem maradt valtopenz nala.


En is csodalom hogy tudta egyaltalan hova kell mennie, de azt megjobban csodalom hogy egyaltalan vitt magaval valtopenzt.

2022. jan. 14. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

"Es ezen felul 11-tol vannak rendelesek, es en 11:05 kor adtam le. Eleg sanszos hogy en voltam az elso rendelo, tehat azt sem mondhatja hogy nem maradt valtopenz nala."


Korántsem biztos, hogy te voltál az első. Én általában már 9 órától a foodpanda előtt várom reszkető inakkal, hogy végre lehessen már rendelni. De még ha te voltál az első, akkor is mehetett előtte más helyekre is. Azért általában nem 1 db rendeléssel szaladgál a futár.

2022. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy pont abból lenne váltópénze, amit mások visszaadnak. Simán lehet, hogy váltópénz nélkül indítják el, mondván, hogy a sajátjából váltson, ha annyira akar.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok rendelés, sok étel.


Teljesen normális, hogy elsőre nem tudja mi tartozik bele.


Az, hogy nem tudja mennyibe kerül kicsit gáz. Gondolom kéne hogy legyen nála egy blokk legalább.


A pénzfelváltás/visszaadás sem feltétlenül az ő hibája. Sok helyre megy ki és nem egy postai pénztáros. Nincs végtelen mennyiségű aprója.


Itt 60 Ft-ról van szó, az semmi. Simán lehet hogy 100 forint volt a legkisebb apró nála.

2022. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
En nem etelt vittem anno, de volt ahol nekunk se adtak valtot. Oldjuk meg. Mi meg sokszor ugy oldottuk meg h kozoltuk h nemtudunk visszaadni. Nekunk kb mind1 volt h atveszi e 🤷‍♂️ A futar meg gondolom kezdo volt vagy ilyesmi
2022. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!