Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek le, amiért nem...

Miért néznek le, amiért nem iszok?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. 26 éves koromig gyakran iszogattunk a haverokkal, eljártunk bulizni, sok hülyeséget megcsináltunk együtt. Aztán fény derült egy viszonylag komoly betegségre, amiről nem szívesen beszélek a közeli barátaimnak se. Lényeg, hogy erős gyógyszert kell szednem, amire még véletlenül se szabad alkoholt inni. Én kezdetben még eljártam szórakozni velük, ők ittak, én nem. Jött a csesztetés, hogy "puhapöcs" vagyok, hogy még egy sört se iszok meg. Eltávolodtak tőlem, egy idő után nem is hívtak sehova.


Azóta ismerkedtem meg új emberekkel, több összejövetelen is voltam, és mindenki úgy nézett rám, mint egy földönkívülire, amikor közöltem, hogy én nem iszok. Beszélgetni se akartak velem, ők ittasan elhülyéskedtek egymással.


Miért van ez? Ennyire berögződött a magyar embernek, hogy inni kell, mert csak akkor férfi a férfi? Vagy mi?



2022. jan. 19. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire alacsony a szórakozási igénye a többségnek sajnos, hogy alkohol nélkül már el sem tudja képzelni a szórakozást, sőt még ki is nézi azt, aki nem iszik.
2022. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberek vannak körülötted. Engem senki nem baszogat, ha nem iszom, pedig egyetemista és kolis is vagyok. Egyébként annyit mondasz: "gyógyszert szedek", és békén hagynak. Nem?
2022. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nőttem fel, amiért megvoltam pálinka nélkül én voltam a kispöcsű meg ilyenek. Most meg azért rohadjak meg mert sikeres cégvezető vagyok, ők meg nem jutottak a kocsmánál messzebb és minden nap megszakértik miért véletlen a sikerem, mikor és miért fog bebukni stb.
2022. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon régóta nem iszok alkoholt, 28 vagyok, nincs ezzel senkinek problémája


egyszerűen nem megfelelő a társaságod

2022. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Rám is furán néztek, hogy nem akarok inni a munkatársaimmal. Egy ideig jártam velük, aztán nem.

Csatlakoznék az előző hozzászólóhoz: nem ez a te társaságod.

És semmi okuk rá, hogy lenézzenek téged.

2022. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!