Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan vagyunk úgy, hogy...

Sokan vagyunk úgy, hogy rájöttünk, hogy az egyetlen megoldás a magányra az az "extrém céltudatosság"?

Figyelt kérdés

Magyarul túlteszed magad azon, hogyan érezted magad gyerekkorodban, mennyire sokszor fordult elő, hogy sokszor nem érdekelte senkit a te problémád ( mivel volt nekik is elég )


És azt mondod, hogy oké elfogadom, hogy ilyen az élet, lehet, hogy nincs egy barátom se, lehet, hogy nehezen jövök ki az emberekkel és nem tudok közeli kapcsolatokat kialakítani, de egyetlen dolog van a kezemben az az, hogy a céljaim felé haladjak előre ha lehet minden nap kis léptékben


És habár emberek nélkül az élet gyakorlatilag teljesen üres, de rájössz, hogy célok nélkül nem lesznek emberek az életedben sosem, úgyhogy rájuk nem várhatsz és ezért elengeded az embereken való csüngést és a céljaidra fókuszálsz


28F


2022. jan. 19. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt teljesen jól megbeszélted magaddal

Igen,igy kell

2022. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a cél, hanem témát nyitni amihez megírtam a bevezetőt
2022. jan. 19. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz motivációt találni, ha senki nem áll az ember mellett, aki támogat lelkileg, akivel meg lehet osztani a jót és kibeszélni a rosszat.

Nekem nem ment volna teljesen egyedül haladni az életben, hiszen ha nincs kiért, akkor nem látom értelmét. De nem vagyunk egyformák. Én gyenge vagyok, de felnézek azokra az erős emberekre akik egyedül is találnak motivációt és célt, annak reményében hogy ha odaérnek, majd jönnek a társak is az életbe.

2022. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyasmi.


A múlton siránkozást alapból el kell engedni, mert nem visz előre.

Főleg ha ilyen ősrégi, gyerekkori sérelem.


A célok meg egyszerűen kellenek, hiszen kitöltik az életed és ha vannak céljaid akkor van mit csinálnod, van érdeklődésed valami iránt, ami miatt idővel mások számára is érdekesebbé válsz.


A barátság meg valahol pont az a dolog, ami egy kiegyensúlyozott embernél alapvetően jön. És nyilván könnyebb elindítani egy kapcsolatot bárkivel abban az esetben, ha van közös téma és nem csak egy lehangoló, siránkozó érzelmi terror vagy.


Az tény, hogy nem a másiktól kell várni a megváltást. Senki nem fogja addig rugdosni a seggünk amíg el nem érünk a célba, vagy ha mégis akkor nagyon hamar bele fog fáradni, és nekünk kell felállni és odamenni.

2022. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy azt mondanám, összhang és egyensúly kell. Mint úgy az életben bárhol.


Nyilván az sem jó, ha csak csüngesz másokon és látszik, hogy jobb dolgod sincs mint rajtuk lógni.


De a ló túloldalára sem kell esni, és észre kell venni az embereket az életünkben, eldobni sem szabad őket.

2022. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább arra kellene rájönni, hogy nem más emberek, hanem te töltöd meg az üres életed. Igazából neked hiányoznak az emberek és egy panasz volt ez, hiába azt próbálod éreztetni, hogy megtaláltad a megoldást a problémára
2022. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pont ezert a cel adja meg ezt a feltoltodest, meg egyeb tevekenysegek ami a nap folyaman jon


Nem ertem mi massal toltened ki az urt?

2022. jan. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!