Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondta ezt az eladó?

Miért mondta ezt az eladó?

Figyelt kérdés

Reggel bementem a pékségbe, kértem volna egy kávét, erre az eladó elkezd okoskodni, hogy egy gyereknek minek kávé(16 vagyok :D)

És konkrétan nem szolgált ki azon az alapon, hogy egy gyereknek nem való kávé.

A benti pék meghallotta ezt, és szólt az eladónak, hogy csinálja meg nekem a kávét, én meg mérgemben odamondtam neki, hogy dugja fel a kávéját, ha lusta dolgozni. Kb 20-22 éves eladó(nő) lehetett.

Tényleg csak lustaságból nem akart kiszolgálni, vagy más van a háttérben?

l



2022. jan. 19. 21:25
1 2
 11/15 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
Szerintem sem való, ne szólj rá.
2022. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem heroint kért basszus. A kávéval épeszű mennyiségben semmi baj nincs, 16 évesen meg pláne. Nem egy 6 éves kisgyerekről beszélünk.

Így mondjuk biztos nem akadtam volna ki, csak simán elsétálok, de ez már a kérdező dolga, hogy kezeli a konfliktusokat.

2022. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Gyereknek tényleg egészségtelen a kávé.

De törvényileg csak az alkoholt és a dohányt tiltják.

2022. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már nem annyira gyerek. Ausztriában és Németországban például a sört és cidert is kiadják 16 éves kortól, teljesen hivatalosan. A kávéra viszont nincs itthon korhatár. Szerintem ha nem 6 kávét iszik naponta, akkor 16 évesen ezzel semmi gond nincs. Baromi sok 16 éves már alkoholt iszik és cigizik is, ahhoz képest egy kis kávé semmiség.
2022. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oh persze, marha sok köze van hozzá. 16 évesen én is ittam néha reggel kávét, és akármilyen nyugodt természetem van, engem is felidegesítettek volna, ha nem adják ki a büfében a kávémat. Itt kávéról van szó, én megértem a kérdezőt 😃 (egy kávé imádó Lány)
2022. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!